Ново
TYUXINSD Погодност Мобилен Телефон Armband за Мажите и Жените Универзална Мултифункционални Спортски Игралишта Мобилен Телефон Торба Рака Покрие Трајни (Боја : Б, Големин

TYUXINSD Погодност Мобилен Телефон Armband за Мажите и Жените Универзална Мултифункционални Спортски Игралишта

Достапност: Залиха
DEN 1624.80

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен телефон рака торба, за професионални спортски дизајн, независни главниот торба и под-торба дизајн, објект за сортирање.Висок квалитет на патент, мазен и лесен за користење, двојно трајни патент дизајн е полесно да се користи.Задниот дел е дизајниран со еластична бендови и еластична рака бендови за удобност и заштита од испаѓање.Изработен од полиестер ткаенини, таа има добра текстура, водоотпорен, high-definition дигитално печатење шема, светла боја и лесно да исчезнат.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.Ергономски дизајн, не е лесно да се падне, добра вентилација, повеќе uses Product материјал : полиестер fabric Product карактеристики : светлина, удобно, breathable Suitable за публиката : трчање, фитнес, cycling Suitable модел : 16 CMx10 CM, 18 CMx10.5 CMProduct боја : слика color Style : Sports Closed начин : zipper Shape : vertical Prevent кинење : На armband има силна одликување, кое што спречува кинење за време на напорни вежби.Анти-пот и добро миење : на armband е направен од водат-отпорни neoprene и, исто така, има анти-пот и перат својства.Прилагодете рака обемот На : прилагодливи рака дизајн поддржува голем број на арм circumferences од 24 cm до 40 cm.Арматура и удобност : Удобно костец обезбеди рака на вашата рака за време на вежбање и работи, и тоа сигурно има вашиот уред во место.Високо чувствителните : маската се прави на транспарентен отпорно на гребење материјал кој обезбедува допир компатибилност во вашата активност без жртвување на чувствителност на допир.Згодни и убави : На слушалка и полначот исечок овозможи директен пристап до телефон преку armband.Скриени џек дизајн не го жртвуваат изгледот на перфорација.Вграден-во keychain и картичка слот за безбедно чување на ID картички, кредитни картички и готовина.▲Ве молиме имајте во предвид : ☆ 1. Ако не сте задоволни со нашите производи или има и други прашања, ве молиме да ги споделите со нас што е можно побрзо и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.☆ 2. Ако ви препознаваат нашите производи, ве молиме не заборавајте да го напушти пет ѕвездички.Ние го цениме вашиот охрабрување.☆ 3. Ако ова е наша грешка, ние ќе го реши тоа и да ви даде задоволително решение.answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот производ.Податоците внесени во слика е за повикување само, ве молиме погледнете т.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ве молиме внимателно проверете дали моделот на телефонот е иста како и моделот на производот насловот п

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен теле

Флексибилен и Лесен Дизајн : На armband нема да се одржи назад, бидејќи тоа е доста светлина во тежина, што ќе

УДОБНОСТА ПРВИОТ ARMBAND Направени од дише еластичен материјал, ќе заборавајте оваа armband е дури и на.На ела

Нема.ЛЕСНА : Ултралесни, помалку од 2 МЛ.Изграден со најдобрите материјали.Натан секогаш е лидер во оваа

【Универзална】Совршено се вклопува сите 4 6,5 инчен паметни телефони, вклучувајќи Apple i Phone XS, XS Max, XR, i Phone X,

Универзален Телефон Рака Торба : Ова Рака Торба е доволно голем за било кој телефон со екран до 6.9 инчи,ид

Тоа може да се ротира до 180°, што е погодно за преземање на слики и за одговарање на повици...

Спортската работи armband појас е составен од брзсушење 85% полиестер и 15% spandex материјал,па тоа е флексибиле

УНИВЕРЗАЛНА ARMBAND Ова работи телефон armband е дизајниран да се вклопуваат повеќето паметни телефони со екр

Компатибилен со vivoactive 4 S, vivomove 3 S, Капетан Марвел, и Rey.Останете стилски и спортподготвени со овие прилаго

[ ПОСТИГНЕ ФИТНЕС ЦЕЛИ ВО долготрајна УДОБНОСТ ] Овој телефон носителот на armband се направени од мека и ел

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен теле

Бела Armband Спорт Фитнес Тренингот Покрие Случај Водење Рака На Рака Бенд Neoprene.Удобно, влагаwicking материјал

Совршено Дизајнирани за Samsung Галакси S10 6.1" 2019 Ослободување.Издржливи, мека Премиум СТП Кожа и внатрешни

☸【Соодветна Големина】 Се : трчање, пливање донесе еластична дизајн, обемот е 8.315 инчи, погоден за повеќ

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен теле

Хуманизирано дизајн, удобно ослободување тока дизајн, фирма и не е лесно да се падне, прилагодлив еласти

Едноставен дизајн е елегантен и стилски, но функционална.Умен дупка за слушалки или earbuds канапи ги држи

Удобно, влагаwicking материјал.Прилагодливи спортподготвени armband.Уникатен дизајн овозможува лесен приста

Спортската работи armband појас е составен од брзсушење 85% полиестер и 15% spandex материјал,па тоа е флексибиле

Armband Спорт Фитнес Тренингот Покрие Случај Водење Рака На Рака Бенд Neoprene Бела.Удобно, влагаwicking материјал

Scroll