Ново
RZL-01 Ruiziliang 6 Инчен Универзална Спорт Работи Рака Бенд Случај Носителот на Патент Торба за iPhone за Samsung Одговара Мобилен Телефон Пливање (Боја : Црна)

RZL-01 Ruiziliang 6 Инчен Универзална Спорт Работи Рака Бенд Случај Носителот на Патент Торба за iPhone за

Достапност: Залиха
DEN 2335.20

Ве молиме внимателно проверете дали моделот на телефонот е иста како и моделот на производот насловот пред да додадете на шопинг автомобил.На секое прашање или проблем,не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Гаранција/Замена : Нашите производи доаѓаат со 30 дена гаранција.Ако сте примиле неисправни објектот,ве молиме ни e-mail за замена.Главни Карактеристики : 100% сосема нов и висок quality Three носат методи : се носи на рака,рачен и ankle Compact големина,голем капацитет за телефон,копчиња,гуми за џвакање,се промени,etc Hole за слушалка кабел за да се добие преку,работи со music With надворешниот џеб за phone Double-заврши патент Кука и јамка затворање Спецификација : Ткаенини : водоотпорен материјал Боја : црвена,сина,црна,небото сино,orange Applicable екран : под 6inch За публиката : планинарење,фитнес,riding Bag големина : 17.5x10.5cm Strap големина : 30x4cm It обично трае 10-25 дена за да стигне до вас од превозот да се испорача.Тоа е нашиот најголем задоволство да ви послужи.

Декларираните карактеристики

Fabric:
waterproof fabric
Color:
red,blue,black,sky blue,orange
Applicable screen:
under 6inch
For the crowd:
hiking,fitness,riding
Bag size:
17.5x10.5cm
Strap size:
30x4cm
It usual takes 10-25 days to arrive you from shipping to deliver. :
It's our biggest pleasure to serve you. :

Поврзани производи

Компатибилен со vivoactive 4 S, vivomove 3 S, Капетан Марвел, и Rey.Останете стилски и спортподготвени со овие прилаго

Спортската работи armband појас е составен од брзсушење 85% полиестер и 15% spandex материјал,па тоа е флексибиле

Удобно, влагаwicking материјал.Прилагодливи спортподготвени armband.Уникатен дизајн овозможува лесен приста

Бела Armband Спорт Фитнес Тренингот Покрие Случај Водење Рака На Рака Бенд Neoprene.Удобно, влагаwicking материјал

Ве молиме внимателно проверете дали моделот на телефонот е иста како и моделот на производот насловот п

Голем дар избор на пријателите, семејство,итн.Исто така, приклучок за слушалки cutouts овозможи лесен прист

Потдоказ Материјал : Овој спорт armbag е направен од премиум дише Lycra материја, отпорен на вода, потдоказ, ул

Armband Спорт Фитнес Тренингот Покрие Случај Водење Рака На Рака Бенд Neoprene Бела.Удобно, влагаwicking материјал

Специјално Дизајниран за Вас : Ова Armband е специјално дизајниран за i Phone 12 / 12 Pro / i Phone 11 / i Phone XR ,доволно гол

ТЕЛЕФОН ARMBAND СЛУЧАЈ ЗА ВОДЕЊЕ на : i Phone armband се одликува со лесно zip отпорен на вода торбичка што обезбедув

УНИВЕРЗАЛНА ARMBAND Ова работи телефон armband е дизајниран да се вклопуваат повеќето паметни телефони со екр

☸【Соодветна Големина】 Се : трчање, пливање донесе еластична дизајн, обемот е 8.315 инчи, погоден за повеќ

Armband Спорт Фитнес Тренингот Покрие Случај Водење Рака На Рака Бенд Neoprene Црна.Удобно, влагаwicking материјал

Џеб помага да го заштитите вашиот телефон од гребење се совршени за, додека Џогирање, Планинарење, Фитне

【Универзална】Совршено се вклопува сите 4 6,5 инчен паметни телефони, вклучувајќи Apple i Phone XS, XS Max, XR, i Phone X,

Удобно : Направен со потwicking, дише ткаенина, нашите телефонски рака бендови за водење на гушнавте вашето

Употреба на високоодделение водоотпорен нуркање материјал, со водоотпорен, shockproof, висока еластичност е

Бела Armband Спорт Фитнес Тренингот Покрие Случај Водење Рака На Рака Бенд Neoprene.Удобно, влагаwicking материјал

УДОБНОСТА ПРВИОТ ARMBAND Направени од дише еластичен материјал, ќе заборавајте оваа armband е дури и на.На ела

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен теле

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен теле

Ултра‑лесни материјали, меки и удобни, поудобно и цврсто се вклопуваат во рака.Постојат антилизга чест

Работи Мажи Жени Рака Кеси за Телефонот Пари Копчиња Отворено Спортски Рака Пакет Торба со Слушалки Дуп

Тоа може да се ротира до 180°, што е погодно за преземање на слики и за одговарање на повици...

Scroll