Ново
Ruiziliang 6 Инчен Универзална Спорт Работи Рака Бенд Случај Носителот на Патент Торба за iPhone за Samsung Одговара Мобилен Телефон Пливање (Боја : Црвена)

Ruiziliang 6 Инчен Универзална Спорт Работи Рака Бенд Случај Носителот на Патент Торба за iPhone за Samsung

Достапност: Залиха
DEN 931.20

Ве молиме внимателно проверете дали моделот на телефонот е иста како и моделот на производот насловот пред да додадете на шопинг автомобил.На секое прашање или проблем,не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Гаранција/Замена : Нашите производи доаѓаат со 30 дена гаранција.Ако сте примиле неисправни објектот,ве молиме ни e-mail за замена.Главни Карактеристики : 100% сосема нов и висок quality Three носат методи : се носи на рака,рачен и ankle Compact големина,голем капацитет за телефон,копчиња,гуми за џвакање,се промени,etc Hole за слушалка кабел за да се добие преку,работи со music With надворешниот џеб за phone Double-заврши патент Кука и јамка затворање Спецификација : Ткаенини : водоотпорен материјал Боја : црвена,сина,црна,небото сино,orange Applicable екран : под 6inch За публиката : планинарење,фитнес,riding Bag големина : 17.5x10.5cm Strap големина : 30x4cm It обично трае 10-25 дена за да стигне до вас од превозот да се испорача.Тоа е нашиот најголем задоволство да ви послужи.

Декларираните карактеристики

Fabric:
waterproof fabric
Color:
red,blue,black,sky blue,orange
Applicable screen:
under 6inch
For the crowd:
hiking,fitness,riding
Bag size:
17.5x10.5cm
Strap size:
30x4cm
It usual takes 10-25 days to arrive you from shipping to deliver. :
It's our biggest pleasure to serve you. :

Поврзани производи

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен теле

Спортската работи armband појас е составен од брзсушење 85% полиестер и 15% spandex материјал,па тоа е флексибиле�

ТЕЛЕФОН ARMBAND СЛУЧАЈ ЗА ВОДЕЊЕ на : i Phone armband се одликува со лесно zip отпорен на вода торбичка што обезбедув

Кука и јамка дизајн : цврсти и издржливи.Светли бои, 5 бои по желба.Материјал : за енкрипција ткаење, добра

Удобно, влагаwicking материјал.Прилагодливи спортподготвени armband.Уникатен дизајн овозможува лесен приста�

Џеб помага да го заштитите вашиот телефон од гребење се совршени за, додека Џогирање, Планинарење, Фитне

Armband Спорт Фитнес Тренингот Покрие Случај Водење Рака На Рака Бенд Neoprene Бела.Удобно, влагаwicking материјал

Универзален Телефон Рака Торба : Ова Рака Торба е доволно голем за било кој телефон со екран до 6.9 инчи,ид

Употреба на високоодделение водоотпорен нуркање материјал, со водоотпорен, shockproof, висока еластичност е

Мали димензииW£º3.9in H£º6.13in.Големи димензииW£º4.7in H£º7.15in.Мултифункција armband одговара за повеќето мобилни �

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен теле

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен теле

Премиум квалитет armband компатибилни на вашиот телефон кој што нема да има никакви распаѓа прашање.Прилаг

Нема.ЛЕСНА : Ултралесни, помалку од 2 МЛ.Изграден со најдобрите материјали.Натан секогаш е лидер во оваа �

Мали димензииW£º3.9in H£º6.12in.Големи димензииW£º4.7in H£º7.14in.Мултифункција armband одговара за повеќето мобилни �

УНИВЕРЗАЛНА ARMBAND Ова работи телефон armband е дизајниран да се вклопуваат повеќето паметни телефони со екр

【Универзална】Совршено се вклопува сите 4 6,5 инчен паметни телефони, вклучувајќи Apple i Phone XS, XS Max, XR, i Phone X,

Потдоказ Материјал : Овој спорт armbag е направен од премиум дише Lycra материја, отпорен на вода, потдоказ, ул

Спорт Armband компатибилен со Samsung Galaxy S10 Плус.Совршен мобилен телефон додаток да има додека Трчање, Џогирањ

Специјално Дизајниран за Вас : Ова Armband е специјално дизајниран за i Phone 12 / 12 Pro / i Phone 11 / i Phone XR ,доволно гол�

Удобно : Направен со потwicking, дише ткаенина, нашите телефонски рака бендови за водење на гушнавте вашето

Ултра‑лесни материјали, меки и удобни, поудобно и цврсто се вклопуваат во рака.Постојат антилизга чест�

Едноставен дизајн е елегантен и стилски, но функционална.Умен дупка за слушалки или earbuds канапи ги држи �

Оваа armband ви помага да го одржувате вашиот мобилен телефон во близина и достапни уживајте во екран осет�

Armband Случај ги штити вашите уреди, без да се расправаме.Мека на допир neoprene случај држете го вашиот уред б�

Спортската работи armband појас е составен од брзсушење 85% полиестер и 15% spandex материјал,па тоа е флексибиле�

Тоа може да се ротира до 180°, што е погодно за преземање на слики и за одговарање на повици...

Компатибилен со vivoactive 4 S, vivomove 3 S, Капетан Марвел, и Rey.Останете стилски и спортподготвени со овие прилаго

ВисокоКвалитетни МатеријалиВисококвалитетни спортски најлон ткаенина и пвц, лесни, меки, удобни, дише �

Квалитет на материјалот : мобилен телефон пливање се изработени од лесен и дише ткаенина, кои се меки и у

Scroll