Ново
MroMax Канцеларија Стол Casters Тркала 1.97 Инчен СТП Близнак Тркала Навој Матични Вртливата Рициново Бела 1pcs

MroMax Канцеларија Стол Casters Тркала 1.97 Инчен СТП Близнак Тркала Навој Матични Вртливата Рициново Бела

Достапност: Залиха
DEN 165.36

КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесно-тркалање 1.97 инчен (50mm) Дијаметар близнак рициново тркала.ГОЛЕМА и ИЗДРЖЛИВИ : Ротира 360 степени , Две тркала castors, 44lbs Капацитет на тркала!.КАТ ЗАШТИТА : Полиуретан(СТП) стол casters заштитете го вашиот тврдо кат,тепих без било какви траги и гребнатини.МАЗНА И ДОСТА ВОЗЕН : Твин тркала дизајн задржи супер доста и мазна валање,без бучава кога валање,нема да се наруши секој додека работат.СОВРШЕНА ЗАМЕНА : за дома или канцеларија столици кои имаат тешко, бучно, груба пластика тркала.Опис : *Канцеларија Стол Casters Тркала Најлон Близнак Тркала Навој Матични Вртливата Рициново Бела . *Висок Квалитет на Мек Полиуретан стол casters заштитете го вашиот тврдо кат,тепих без било какви траги и гребнатини. *Двокреветни тркала дизајн задржи супер доста и мазна валање,без бучава кога валање,не ќе ги вознемири некој додека работат. *Совршена, како збир на замена на рициново тркала за дом или канцелариски столови кои имаат тешки, бучно, груба пластика тркала.Карактеристики : * Капацитет : 20 кг / 44lb секој. * Тркала Кол : 50mm / 1.97 инчен * Стил : Зглобот , Бела СТП Материјал. * Инсталација Тип : Навој Планината * Монтажа Навој Дијаметар : 10мм / 0.39 инчен * Нишка Должина : 12mm / 0.47 инчен * Тркала Материјали : Најлон, СТП Пакет се Вклучуваат : *1 x Канцеларија Стол Casters.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ладно формирана врвот плоча, јарем и копчето се сите топлина третираат за да се спречи brinelling, подобрувањ

Тркала Кол : 40mm / 1.5 инчен; Капацитет : 20 кг / 44lb на тркала; Стил : Вртливата / Фиксни.Направен од висок ква

Тоа се прави на двострано лента, силни и издржливи, и има силна носивоста.При користење на 4 тркала истов

Услуга Рициново е Висока Температура Фенолни Смоли тркала дојде во четири големини – 4" x 2", 5" x 2", 6" x 2", и 8"

Ротираат 360 степени.Мазна & Тивко & Здрав.ТЕШКИ.Вкупниот заклучување кочница брави и на воланот и на згло

▶МАЛИ И СИЛНА : 4 casters (2 casters со сопирачки& 2 без) ,16 компјутери завртки.Ротираат 360 степени.Воланот кочница

[ Карактеристики ] : Леснотркалање 2.35 инчен (60mm) дијаметар ПВЦ тркала со Кочница [ Капацитет] 35kg / 77lb на тр

【ГОЛЕМИНА】 Тркала Кол : 25мм / 0.98 инчен; Монтажа Дупка со Дијаметар : 4mm / 0.16 инчен; Дупка Центар Растојан

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : На рициново тркала може да ги задоволи вашите DIY треба.Тие се лесно да се инсталир

ТРКАЛА ОПИС 8"x 2" од не 'Рѓосувачки Челик Тркала оценет до 750 Degreees F со висока топлина од не' рѓосувачки чел

центар должина : 61 / 2 во.имајќи тип : Ролери.капацитет опсег : Поголема од 4.000 лица lb.капацитет : 7500 кг.тркал

Рициново тркала со 4" дијаметар и 400 lb.капацитет за користење во пекари, фабрики, магацини, и други високи

【ВИСОК КВАЛИТЕТ ДВОЈНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ】Врвот вртливата плоча рициново тркала со двојни кочница, Во исто в

[Size] Тркала Кол : 50mm / 2 Инчен; Тркало Дебелина : 17mm / 0.68 Инчен; Капацитет : 20 кг / 44lb по воланот...

СПЕЦИФИКАЦИИ .ИНДУСТРИИ И АПЛИКАЦИИ.ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ.За последните 100 години, сме си заработи репутаци

Тркала Кол.x W : 10x37 / 64".Капацитет : 4000 кг.Вкупна Висина : 121 / 2".ХАМИЛТОН EPSD Flanged Песна Тркала Casters се наоѓање н

Duralast тип, полиуретан материјал.Медиум возен леснотија, висока релативна капацитет.Тивко работење, кат з

★Молчи возен : вграденво прецизност, задебелена лагери за сузбивање на ноктите, ролки употреба задебел

Scroll