Ново
Горила Зафат Фиока Лагер и Флексибилни Сечење Одбор Сет од 5, Фиока Лагер Големина 12x20 во Беж, 2 Точка Пакет

Горила Зафат Фиока Лагер и Флексибилни Сечење Одбор Сет од 5, Фиока Лагер Големина 12x20 во Беж, 2 Точка Пакет

Достапност: Залиха
DEN 328.80

ПОЧЕТНИОТ ПАКЕТ : Пакетот вклучува (1) 12x20 ПВЦ Фиока Лагер во Беж и (1) сет на 5 Флексибилни Пластични Сечење на Табли.КРАЈНАТА ЗАШТИТА : знаеме дека љубовта вашата кујна, користете го овој пакет да помогне да се заштитат него!На фиока облоги понуди премиум заштита и им помага да се заштитат вашиот фиоки и полици против несакани траги.Сечење на табли дејствува како корисна бариера за shield шалтери.ИЗДРЖЛИВИ И ДОЛГОТРАЈНИ : Изградени со силна поддршка, овие облоги се дизајнирани за контрола на вашите полици и фиоки, па вие не мора да се грижите за лизгање и лизгање кога предметите се наоѓаат на врвот.Нашите сечење на табли се дизајнирани да им помогне одржите вашиот ножеви од dulling, дури и по подолг период на употреба.ПОЧЕТНИОТ ПАКЕТ : Пакетот вклучува (1) 12x20 ПВЦ Фиока Лагер во Беж и (1) сет на 5 Флексибилни Пластични Сечење на Табли.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : ПВЦ.Големина : како што е прикажано.Самолепливи & ОТСТРАНЛИВ : Излупете надвор од лепило лаге

✿ Големина : Голем чување на кутии големина на стан.24x36x24cm / 9.45x14.17x9.45inch, мали складирање кошеви големина

Лепило полица лагер е идеален за покривање, декорирање и resurfacing полиците или фиоки.Самолепливи лагер ст

Материјал : Лепилоназад,лесно да лупам & стап да се исуши рамна површина.Мерки 17.7 инчен широк x 118inch долго

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Издржливи и убави модели.Decal ќе направи да се соба повеќе симпатична и уба

Материјал : Антинафта, антипрашина и антивода налепници е направен од пластика и алуминиумска фолија, м

Материјал : Лепилоназад,лесно да лупам & стап да се исуши рамна површина.Мерки 17.7 инчен широк x 118inch долго

Материјал : ПВЦ.Големина : како што е прикажано.Самолепливи & ОТСТРАНЛИВ : Излупете надвор од лепило лаге

Ултрадебели, трајни текстура за максимална амортизирање и заштита.Работи на различни површини, вклучув

ГОЛЕМИНА ▶Достапен во 17.7 Во(Ширина) од 118 In(Должина) / ролна (x 45cm 3m), Дебелина на 0,2 mm.АПЛИКАЦИЈАТА ▶Ѕид де

Големина : 70mm Случај Тежина : 2.00 lb.Капа : Индукција Облоги 72 Тегли по Случај.Овие црвени 70 мм капи функциј

Боја : Кафена, Големината Име : Стандард.Пакет Содржина : 6 Парчиња Фрижидер Фиока Душеци.Kuber индустрии фр

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Одлична за вашиот плакар фиока, кујнски фиоки, готвење фиоки, уметност фиоки, занатски

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Силика гел.Производ Големина : Должина, ширина и висина се во врска 3.50*0.83*0.9

Самолепливи Брише се чистат со влажна крпа или сунѓер.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КОРИСТЕТЕ & ДЕКОРАЦИЈА : Одлична з

КАРАКТЕРИСТИКИ : ЕТ материјал, Светла, рефлексивни, целосно транспарентен, без промена на оригиналната

ЗА ШИРОКА УПОТРЕБА:Може да се сечат во посакуваната големина.Одлично за полица, ковчегот, pantries, кујната

【Материјал】 Само Лепило Солидна Боја Мат Винил 【ЛЕСНО МЕРКА】Еден објект мерки за 15.8 инчен широк од 98in

1.Големина : 17.7 инчен(45cm) широк x 118 инчен(3 метри) долго, 0.1 mm дебели(Поради ракаго направија за сечење, ве мо

Направи на ЕВА материјал, безбедно да се биде во допир со храна директно во кујна контра.Водоотпорен Фио

само лепило сива chevron полица лагер контакт хартија за кабинети салон фиока furniutre ѕид занаети Decal.Самолеп

[ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ЕВА] полица лагер е направен од полугумакако еколошки ЕВА (Етилен Винил Ацетат) матер

* 【Тип】Повеќенаменски Анти Се Лизга На Зафат Мат 【Тепих Заштита】Против пролизгување тепих заштита ди

Scroll