Ново
Aexit 2,5 mm Кол Чистење & Полирање Прибор Глава 600 Ронки Mandrel Монтирани Поени Мелење Битови Сребро Полирање Bonnets Тон 5pcs

Aexit 2,5 mm Кол Чистење & Полирање Прибор Глава 600 Ронки Mandrel Монтирани Поени Мелење Битови Сребро Полирање

Достапност: Залиха
DEN 508.80

Име на производ : Монтирани Точка; Главен Материјал : Метал; Тежина : 7g.Пакет Содржина : 5pcs x Монтирани Точка; Глава Облик : Тркалезна Станот.Главата Големина : 2,5 mm/0.1"(D); месо тело Големина : 2.35 mm/0.09" (D).Главната Боја : Сребро Тон; Вкупна Должина : 43mm/1.7".Ронки : 600; Тип : H Тип.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Главен Материјал : Карбид; Пакет Содржина : 10pcs x Карбид Insert, 1 x Пластични Случај.Име на производ : Карбид В

Глава Облик : Тркалезна Станот; Име На Производ : Монтирани Точка; Главен Материјал : Метал.Тежина : 7g; Пак

[Функција] : Заштита на телото е нормална работа и да добијат добра околина, пригушувањето на бучавата и

Scroll