Ново
Aexit 1.2 милиметри Кол Чистење & Полирање Прибор Глава 600 Ронки Mandrel Монтирани Поени Мелење Битови Сребро Полирање Bonnets Тон 5pcs

Aexit 1.2 милиметри Кол Чистење & Полирање Прибор Глава 600 Ронки Mandrel Монтирани Поени Мелење Битови Сребро

Достапност: Залиха
DEN 1648.80

Глава Облик : Тркалезна Станот; Име На Производ : Монтирани Точка; Главен Материјал : Метал.Тежина : 7g; Пакет Содржина : 5pcs x Монтирани Точка.Главата Големина : 1.2 mm/0.05"(D); месо тело Големина : 2.35 mm/0.09" (D).Главната Боја : Сребро Тон; Вкупна Должина : 42mm/1.7".Ронки : 600; Тип : H Тип.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Главен Материјал : Карбид; Пакет Содржина : 10pcs x Карбид Insert, 1 x Пластични Случај.Име на производ : Карбид В�

[Функција] : Заштита на телото е нормална работа и да добијат добра околина, пригушувањето на бучавата и �

Scroll