Ново
Aexit Струг Машина Чистење & Полирање Прибор Мелничката Алатка Круг Карбид Вртење Вметнете 10мм Кол Полирање Bonnets Сива 10pcs

Aexit Струг Машина Чистење & Полирање Прибор Мелничката Алатка Круг Карбид Вртење Вметнете 10мм Кол Полирање

Достапност: Залиха
DEN 578.88

Главен Материјал : Карбид; Пакет Содржина : 10pcs x Карбид Insert, 1 x Пластични Случај.Име на производ : Карбид Вметнете; Тежина : 36g.Главната Боја : Сива.Вкупната Големина : 10 x 3мм / 0.4" x 0.12"(D*T).Дупка со Дијаметар : 6mm / 0.24"(Max), 4.5 мм / 0.18"(Min).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[Функција] : Заштита на телото е нормална работа и да добијат добра околина, пригушувањето на бучавата и

Scroll