Ново
СОС Наука на Кожата Решение за стрии

СОС Наука на Кожата Решение за стрии

Достапност: Залиха
DEN 1271.76

ОНА што НЕ ГО НАПРАВИ - Решение за стрии користи моќни состојки од науката и природата активно да се смири и да ја намали појавата на стрии.КЛУЧНИ СОСТОЈКИ Содржи активни микро алги - еден од најпознатите интензивно moisturising природни состојки на располагање, заштита и борбата против кожата.Главни КАРАКТЕРИСТИКИ - екстракт од Зелен чај (egcg) оваа неверојатна екстракт е Клинички докажано за намалување на лузни од 40%, се намали црвенилото и смирување иритација.КАКО ТОА ФУНКЦИОНИРА - Оваа неверојатна формулација работи со комбинирање на активни зелен чај екстракти, високо moisturising природни состојки и витамини Ц и Е НАУКА НА КОЖАТА - Нашите целиот спектар е сертифициран Вегетаријанци, Paraban слободни, Мирис слободни и не се тестирани на Животни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Половината Поддршка Дизајн : Чувајте ги вашите половината и грбот исправен, помогне за подобрување на в

1 Ефикасно Губење на Тежината : се Постигне рамни стомачни брзо на безбеден начин и протера целулитот со

чипка долг ракав врвот црно и бело врвот туника блузи симпатична исклучување на рамо блузи бела исклучу

Мазни и фини брчки, погодно да се апсорбира, негување и навлажнувачки кожата.Специјално дизајнирани за

Повод Висок Квалитет На Активната Носат Е И Прифатлива И Достапни, Совршен За Јога, Фитнес, Трчање, Било

Жените Лето Улица Печатени Блузи Смешно Јуниори Т Кошула Кратко Sleeve Tees Женска Писмо Печатени Pullover Секој

ТЕМАТСКИ, ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ РАШИРИ МАРК МАСЛО 100% Природни, БЕЗ АДИТИВИ, Нема филери, Без хемикалии.При

Жените Чипка Сатен Sleepwear Cami Врвот и Шорцеви Pajama Поставување на Жените Свилен Сатен Пижами, Копчето До До

Дизајниран за производство, пред и по mummy кожата.Природни состојки, погоден за секој тип кожа.Се апсорби

Mederma стрии Терапија е paraben слободни.Помага во спречување на стрии и може да се користи за време на бремен

Памучен материјал е мазна, удобно и освежување 【ЗАБЕЛЕШКА】 НАШАТА ГОЛЕМИНА Е МАЛ ОД НАС ГОЛЕМИНА ве МО

Безбедно и еко пријателски, органски и ефективни, благи и не вознемири, ќе може да се користат со доверба

【 Ткаенина 】 Јога Панталони Дојде Со Композиции На Премиум Ткаенина.Не ВидамПреку, Дише И Еластичен Ма

КОЛАГЕН УСНА PLUMPER –Природни масла како што се мента и слатко бадемово работат заедно со фармацевтскиод

Да се Ослободи од Грди Лузни од вашата Кожа Бременоста, Лузнистрии, Хирургија Лузни Триење Лузни.Специј

ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШАТА КОЖА : Направен со природна состојка, нашите крим може да помогне да се ублажат и д

Женска Camisole Блузи Tees Резервоарот Дами Cami Блузи Мека Сатен Секси V Деколте, Сечење на Врвот Домот Лесна Ек

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Scroll