Ново
Заклучување на вратата Отпечаток Заклучување на Вратата Bluetooth TTlock СТАН 5 Отклучување Метод Скршената Мост/Дрво/Надворешната Врата Home Security Заклучување на Вратата (Б

Заклучување на вратата Отпечаток Заклучување на Вратата Bluetooth TTlock СТАН 5 Отклучување Метод Скршената

Достапност: Залиха
DEN 950.40

Поддршка TT заклучување на СТАН (Bluetooth).Додадете G2 портал за работа со Алекса и Google Асистент. 5 Отклучување метод.Погодна за разни видови на вратите.За лево и десно универзална / помогнам и да се повлече.Поддршка TT заклучување на СТАН (Bluetooth)Додадете G2 портал за работа со Алекса и Google Assistant5 Отклучување method Suitable за различни видови на doors For лево и десно универзална / притисни и pull Specification : Waterproofs оценка : IP66 (rainproof)Систем : TT lock Bluetooth 4.0 Материјал : не ' Рѓосувачки steel Unlocking метод : APP/отпечаток/лозинка/smart картичка/key Fingerprint читање : FPC сензор (phlx сензор)Боја : црна/silver Card корисници : 100 Fingerprint корисници : 100 Chip тип : dual-core driver Reading време : 0.3 seconds Touch екран : IML material Power набавка : 4 ААА 1.5 V батерии (не се вклучени)Оперативни температура : -25 до 55 степени Celsius Password функција : поддршка за виртуелна password Suitable за врата дебелина од околу 40 -120mm Notice : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да варира од различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Декларираните карактеристики

Waterproofs rating:
IP66 (rainproof)
System:
TT lock
Bluetooth 4.0 :
Material:
Stainless steel
Unlocking method:
APP/fingerprint/password/smart card/key
Fingerprint reading:
FPC sensor (semiconductor sensor)
Color:
black/silver
Card users:
100
Fingerprint users:
100
Chip type:
dual-core driver
Reading time:
0.3 seconds
Touch screen:
IML material
Power supply:
4 AAA 1.5V batteries (not included)
Operating temperature:
-25 to 55 degrees Celsius
Password function:
support virtual password
Suitable for door thickness of about 40 -120mm :
Notice:
1. Due to manual measurement, please allow 2-3% error. :
Before you bid, make sure you don’t mind. :
2. The color may vary from different monitors, please refer to the actual product. :
Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement. :

Поврзани производи

1.[Фино брусење површината]Полирање повеќеканални површински третман како што се electroplating на површината,

МАТЕРИЈАЛ Оваа голема штала заклучување на вратата latch е изградена на висок квалитет на здрав ковано же

Повеќе безбеден начин да го заклучите вашиот врати и прозорци.Добар за употреба во ограничени области к

304 од не ' рѓосувачки челик домување.Поддршка TT заклучување на СТАН (Bluetooth) 5 начини за да го отклучите.Под�

САМО се вклопува 13 / 8" Портата Рамки ПОТРЕБНО Растојание Помеѓу Гејтс е од 2 до 4 Инчи.Треба да се Измери "н

【Трајни & Висок Квалитет】Нашите Палецот Latch направени од згусне челик, Анти ' рѓа Црна заврши, трајни и н

Користење на дебели цинк легура материјал, издржлив, носатотпорни, и долг животен век.Лесно да го инстал

Пакет Содржина : 1 x Вратата Болт, Неколку Завртки; Име на Производ : Вратата Гром.Материјал : не ' Рѓосувач�

Изработени од нерѓосувачки челик,на 90 степен дизајн, антикорозија, силни и издржливи.Заклучување на ефи

Мобилен телефон СТАН / отпечаток / лозинка / smart картичка / клуч за отклучување.Привремена лозинка, те

Име На Производ : Вратата Синџир;Материјал : Метал.Синџир Големина : 16x 1.3 см / 6" x 0.5" (L*W);Плоча Големина : 8.5 x

ПАКЕТ СОДРЖИНА : 2 × Кабината Кука, 4× Око latch, 8× Завртки.МАТЕРИЈАЛИ од ВРВЕН КВАЛИТЕТ : со Висок квалите�

Отпечаток, лозинка, карти, механички копчето за отклучување.USB надворешни порт за полнење за да се спреч�

【Висок Квалитет】слајд болт е направен од 304 од не 'рѓосувачки челик, со висок квалитет, ќе не' рѓа, здрав

Поддршка Tuya и Паметни Живот СТАН 5 Како да го отклучите.Погодна за разни видови на вратите.Дебелината на

Безбеден вашиот ограда или оградата портата со каментемелник X2 1 еднострани портата latch.Изработени од в�

100% Сосема Нов И Висок Квалитет На。.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик。.Име на производот : не ' рѓосувачки

Исклучете Имајќи Совршен производ за вашиот дом.Висок квалитет Тоа обезбеди одлична судир избегнувањ�

Изработени од нерѓосувачки челик кој е рѓа доказ и трајни производи за долго време.Ова е дизајниран за Г

【Премиум Материјалот】Ова 5" катанец hasp е изградена на високо квалитетни нерѓосувачки челик што е издрж

Поддржува 180° мазна ротација, лесно да се префрлите помеѓу отворените и затворените држава.Широко се ко�

Материјал : не 'рѓосувачки челик и гума, од не' рѓосувачки челик издржливи, влага доказ и антикорозија.Ди�

Пакетот Вклучува : комплет вклучува 2 вратата гром и 8 завртки, вие не треба да купат дополнителни завртк�

Главната Боја : Месинг Тон; Пакет Содржина : 1 x приклучните поврзување на Гром.Име на производ : приклучни

Широко се користи : безбедноста заштита latch е антикражба и ќе ви даде повеќе безбедност.Погоден за станб�

Scroll