Ново
JUTHF Нерѓосувачки Челик Заклучување за Лизгачки Центар Дрво Latch Вратата Јаглероден Челик за Заклучување се Повлече Заклучување (Боја : Црна)

JUTHF Нерѓосувачки Челик Заклучување за Лизгачки Центар Дрво Latch Вратата Јаглероден Челик за Заклучување

Достапност: Залиха
DEN 4900.80

прирачник мерења, ве молиме овозможи 1-3 cm разлика.Нерѓосувачки челик е повеќе издржливи.Погоден за дрвени врати, лизгачки врати.Работа : Кујна, Ресторан, Спална соба, Кафе Бар, Земјоделски, итн.Површина : Мазна и мазна четка сатен.Инсталација : Стандард кружна дупка дизајн, лесно да се инсталира.Име : Вратата Lock Material : Нерѓосувачки steel Color : црна / сребрена optional Size : 40mm * 57mmnotes : 1. За рачни мерења, ве молиме овозможи 1-3 cm разлика.2. Поради причината на екранот на компјутерот, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.Само продаде главниот производ, други украси не се продаваат.Листа : 1 x вратата кула buckle Due за причината на компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[МАТЕРИЈАЛ] Направени од цинк легура, корозијаотпорни и трајни производи за употреба [SIZE] Главното тело

МАТЕРИЈАЛ Оваа голема штала заклучување на вратата latch е изградена на висок квалитет на здрав ковано же

Прецизно избрани од нерѓосувачки челик материјал, кој е сигурен, анти ' рѓа, и издржливи во употреба.Со ч�

⭐Заштита на Ништо:декоративни врати дома и да се Понуди Сигурна Заштита Против Натрапниците, за безбе�

Широко се користи : безбедноста заштита latch е антикражба и ќе ви даде повеќе безбедност.Погоден за станб�

ПАКЕТ СОДРЖИНА : 2 × Кабината Кука, 4× Око latch, 8× Завртки.МАТЕРИЈАЛИ од ВРВЕН КВАЛИТЕТ : со Висок квалите�

【Премиум Материјалот】Ова 5" катанец hasp е изградена на високо квалитетни нерѓосувачки челик што е издрж

Отпечаток, лозинка, карти, механички копчето за отклучување.USB надворешни порт за полнење за да се спреч�

Име на производ (издржливи во употреба) : Код Цилиндар;Главен Материјал : (најновата технологија) Метал.Б�

Име на производ : приклучните поврзување на Гром; Пакет Содржина : 1 x приклучните поврзување на Гром, Нек�

【Класична Структура】Класичен кука и око latch.Дозволуваат брзо да го заклучите или отклучите екранот.Ве�

Име На Производ : Вратата Синџир;Материјал : Метал.Синџир Големина : 16x 1.3 см / 6" x 0.5" (L*W);Плоча Големина : 8.5 x

Пакет Содржина : 1 x Вратата Болт, Неколку Завртки; Име на Производ : Вратата Гром.Материјал : не ' Рѓосувач�

Мобилен телефон СТАН / отпечаток / лозинка / smart картичка / клуч за отклучување.Привремена лозинка, те

САМО се вклопува 13 / 8" Портата Рамки ПОТРЕБНО Растојание Помеѓу Гејтс е од 2 до 4 Инчи.Треба да се Измери "н

Име на производ : приклучните поврзување на Гром;Материјал : не ' Рѓосувачки Челик.Вкупната Големина(При�

Изработени од нерѓосувачки челик,на 90 степен дизајн, антикорозија, силни и издржливи.Заклучување на ефи

Пакет Содржина : 1 x Вратата Latch Гром; Име на Производ : Вратата Latch Гром.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик; Т�

Безбеден вашиот ограда или оградата портата со каментемелник X2 1 еднострани портата latch.Изработени од в�

Scroll