Ново
Портата се Справува со Стаклена Врата се Справи со Дебелина од Нерѓосувачки Челик се Справи со Дрвена Врата на Парапет Дома Штала Вратата Лизгачки Справи, Вратата ?

Портата се Справува со Стаклена Врата се Справи со Дебелина од Нерѓосувачки Челик се Справи со Дрвена Врата

Достапност: Залиха
DEN 1560.00

▶ Издржлив материјал : висок квалитет, од нерѓосувачки челик круг цевка, висока цврстина, не е лесно да се скрши, не ' рѓа, може да се користи во затворени простории и на отворено. ▶ Површината технологија : не ' рѓосувачки челик полиран и брусен, светла површината, лесно да се чисти, нема да овенат, мазна се чувствуваат. ▶ Лесен за инсталација : удар дупки во стаклена врата, а потоа се утврдат се справи со завртки, пакетот вклучува инсталација завртки. ▶ Употреба : двете влез / влезните врати, погоден за штала, портата, gargage врати, стакло, дрвени и алуминиумски легури врати. ▶ Забелешка : Една набавка (1 единица) на овој производ ви обезбедува со еден ПАР (2 Страни) на рачки за back-to-back инсталација.За двојно вратата апликации, 2 пара се потребни. ▶▶▶ Совршен како вратата се повлече влезот / влез рачка, push pull врата се справи со бар, бања стаклена врата повлекува, туш врата се справи, лизгачки штала вратата повлечете се справи со, на внатрешноста или надворешноста врата, продавници, кујна врата, врата, винарска визба, барака / гаража.Mountable на дрво врата, стакло од врата, fiberglass врата, метална врата, итн▶▶ Производ параметри - Име : врата се справи со Стил : едноставен и модерен - Материјал : не ' Рѓосувачки челик - Површина технологија : полиран бранеа - Димензии : (вкупна должина × дупка проред) 50 × 30cm, 60 × 36cm, 60 × 40cm, 80 × 50cm, 80 x 60cm, 100 × 60cm, 100 × 70cm, 120 × 80см, 120 × 90cm - Применливи вратата видови : дрвени врати, стаклени врати, метални врати, штала врати - Применливи сценарија : дома, кујна, бања, туш кабина, продавница, канцеларија, гаража▶▶ пакетот вклучува : - 1 пар на рачки, монтажа додатоци (завртки)▶▶ answer : ___________________________ Note : - Рачно мерење на големината, постои мало отстапување во податоците, ве молиме да се разбере.- Поради различни агли на снимање на производот, има мало боја разлика во сликата, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.▶▶ Обезбедување на квалитет : Секој производ е тестиран за да ги исполни стандардите за квалитет.Ако има било какви недостасува или недостатоци, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал заврши : Бранеа никел, 304 од не ' рѓосувачки челик.Назадда се Повлече Назад Рачки одговара на те

Цврстата структура, погоден за дрвена или алуминиумска внатрешни и надворешни врати.Широк спектар на а�

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО / 3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално ст�

Модел : сокриени тока.Материјал : цинк легура.Цинк легура дизајн, густа текстура и одличен изглед.Мултис�

Материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик 304 + Акрилик.Напредни полирање процес.Водоотпорен Не

【ИЗОЛИРАНИ се СПРАВИ со】Дел од Дршката е Направен од Тешки, Висок квалитет на Црна Пластика, Дека Тоа е

Стариот ironsides, Црна изолирани пролет врата се справи, безбедност кука & тело формирана како еден, 7 / 8 Diameter

Иновација Дизајн : Рамни прст се повлече назад плоча, рамна со врата површина без јаз, ситно бранеа од ст�

леано железо 2 Леано Железо Антички Стил Штала Справи Со Фиока Се Повлече.Одлична домови, колиби, дневни�

Убава леано железо се повлече.Вклучува Дупчиња Пирамида Главата Завртки Наменет за Внатрешна Употреба.

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО / 3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално ст�

ЦВРСТАТА КОНСТРУКЦИЈА : Нашата внатрешна лизгачки штала врата се справи изработени од Тешкидолжност Ле

【ГОЛЕМИНА】 Орев Вметнете : М8; Дупка Центри : 180mm / 7.09"; Висина : 60mm / 2.36" 【ЗАБЕЛЕШКА】 Монтажа на завртки Н�

Оваа прекрасна ковано железо се повлече.Вклучува Дупчиња Пирамида Главата Завртки Наменет за Внатрешн�

【Тешки Constuction】Нашата врата се справи со е направен од премиум јаглероден челик, која е солидна, суштинс

Име На Производ : Рамна Повлече Рачка;Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Сребро Тон;Вкупната Големин

Scroll