Ново
Taffy Бебе Девојка Новороденче Крштевка Крштевањето Чипка Бел Фустан Gown 6 Парче Deluxe Set

Taffy Бебе Девојка Новороденче Крштевка Крштевањето Чипка Бел Фустан Gown 6 Парче Deluxe Set

Достапност: Залиха
DEN 959.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.На подуени, слоевит мека tulle долг ракав фустан е исечените со чипка везови.Целосно памук поставата за непречено и удобно Бела organza лак на предната страна на фустанот.Сет вклучува појавување на фустан, чевли, headband, хулахопки, долг ракав bodysuit и белезници.Фустан е совршен за свадба, роденден, крштевање, или било која друга посебна прилика.Сè што ви треба е доаѓа во подарок кутија.Направен во Турција.Фустани направени од најквалитетните материјали.Taffy Бебе е бренд што се составува автентични дизајн и убави фустани за деца кои заслужуваат сочувство и љубов.Тие се одлични за секоја прилика.Сите материјали кои се користат во нашите производи се хигиенски и нега на вашето бебе е здравје.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

поли.Машина За Миење.Изберете убава нови стилови, вклучувајќи зголеми трепет ракави солидна газа импер

Полиестер + Памук.Рака Мие Само.Симпатична и убава бебе девојки лето роденден меки tulle туту фустан.Украс

Машина За Миење.Материјал : Памук ,Мултислоеви Мека Нето Предиво, без ракави прашка фустан, мала тежина,

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.МАТЕРИЈАЛ : Девојки Мултислој на Mesh По

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук, Чипка, Tulle.Увезени.На подуени, с

Патент затворање.Рака Мие Само ♣ Симпатична бебе девојки роденден крштевка фустан, чипка bowknot цвет обле

100% Полиестер.Еластична затворање.Рака Мие Само.ДИЗАЈН : На чипка се облекуваат за деца девојки.Слој на ч

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : Памук мешавина + Чипка, мек

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Таа е подготвен да се земе twirl во ов

Патент затворање.Суво Чистење Само.Девојки Церемонија Формално Фустан Дете Цвет Везови Возбудува Бал П

80% Памук, 20% Полиестер.Патент затворање.Рака Мие Само.ДОМОТ ДЕЦА ДЕВОЈКИ TULLE се ОБЛЕКУВААТ : Cilucu бренд цве

Y3 PINKG0371 почитувани купувачи ве молиме прочитајте ја големината на табелата подолу внимателно пред цел д

Увезени.Суво Чистење Само.Ве молиме проверете ја големината на табелата(сликата од лево) пред да се одрж

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Рака Мие Само...

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Патент затворање.Ако ви треба

Увезени.Патент затворање.Не Чеша Не Избледени Не Паѓа Дише Удобно.ПОВОД : Погоден за секојдневна употре

Ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење, Сите мерења во см и ве молиме имајте во пр

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Дозволете вашето дете да стане Ангел ★【 ГОЛЕМИНА】Цвет девојки чипка долго макси фустан достапни за 314

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ✤✤ ОДЛИЧНА ТКАЕНИНИ : Деца мало бебе

Патент затворање.Мек Материјал Направен од висок квалитет на мека Полиестер + чипка ткаенина, направи в

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : памук, Плетени и tulle, меки и

Увезени.Патент затворање.Машина За Миење 18 МИЛИОНИ9 T Деца Бебе Девојки Шарени Цвеќиња Кат Должина Фуста

Scroll