Ново
NNJXD Деца Цвет Принцеза се Облекуваат Бебето Девојки Роденден, Свадба Партија Фустани

NNJXD Деца Цвет Принцеза се Облекуваат Бебето Девојки Роденден, Свадба Партија Фустани

Достапност: Залиха
DEN 352.56

Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.Отстранлив симпатична лак на грбот.Се реализира сонот на секој мало девојче во една принцеза, NNJXD Бренд одржување на постојана напори.Ако вашиот мало бебе девојка е чаби, ве молиме да се разгледа за да изберете поголема големина наместо да предложи големина ве Молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.Ако вашиот мало бебе девојка е чаби, ве молиме да се разгледа за да изберете поголема големина наместо да предложи големина.Состојба : Brand New со Ознака.Користење на Големината на Табелата како референца, големина нагоре или надолу од таму (ако е потребно), ќе се дојде до вистинското одговара.За повеќето точни одговара, ви препорачуваме проверка на детални мерења на локации пред да купите.NNJXD производ позиционирање во неврзан мода и елегантна принцеза, со цел клиент база, е 0-16 години девојка.NNJXD производ позиционирање во неврзан мода и елегантна принцеза, со цел клиент база, е 0-16 години девојка.Користење на Големината на Табелата како референца, големина нагоре или надолу од таму (ако е потребно), ќе се дојде до вистинското одговара.формално gowm,Меки и удобни мембрани, исто така, подобра заштита на деликатна кожа на бебињата и девојки, на Вашиот слатка бебе ќе биде најмногу блескав принцезата во публиката.Сезона : Зима, Есен, Пролет, Лето.Љубовта, Грижата и NNJXD фустан се најважниот подарок за нив.Љубовта, Грижата и NNJXD фустан се најважниот подарок за нив.Памук Полиестер Спојувањето,бебе кожата пријателски.Ќе се добие еден тон на слава!.Breathtable и мулти-слој туту торта фустан дизајн, кратки ракави и слатка домот hemline,два големи bowknot на рамо,Погоден за свадба партија, празник партија, Прв Причест, церемонијата, крштевки, birthday (роденден), церемонија, уметничка фотографија пука итн.Големина На Изборот Совети.NNJXD има разбирање на дизајнот трендови, на пазарот искусни меѓународни дизајн тим, многу од кои доаѓаат од Париз, Милано, Лондон и Chinas најдобри дизајнери, кои дизајн полн со богати и одредени културни елементи, истакнувајќи извршување NNJXD хуманистички култура љубов и страст.памук полиестер мешање.Меки и удобни мембрани, исто така, подобра заштита на деликатна кожа на бебињата и девојки.Големина на Табела значи возраст се движи за девојките, Тие се за општи насоки само.Исклучителна мода и природна убавина.Суво Чистење Само.Фенси Партија Фустани За Малите Бебиња Роденден,Крштевки,Крштевки,Секојдневно Носење.NNJXD верувам дека секоја девојка е принцеза и треба да бидат нежни лекување.Прекрасна Чипка Везови низ целиот фустан,elagent ,шик се облекуваат најдобро за бебето.Се реализира сонот на секој мало девојче во една принцеза, NNJXD Бренд одржување на постојана напори.Специјални скриени патент се спои со фустанот донесе практични и убава.Сува Чиста е исто така опција, и ќе продолжите со користењето на вашиот NNJXD фустан.NNJXD не е само производ на снабдувачот, но исто така и културни communicator.Патент затворање.Материјал : 100% Екстра Мек Памук, Чипка Мешање.NNJXD верувам дека секоја девојка е принцеза и треба да бидат нежни лекување.Со цел да се незаменлив, еден мора секогаш да биде поинаков.NNJXD има разбирање на дизајнот трендови, на пазарот искусни меѓународни дизајн тим, многу од кои доаѓаат од Париз, Милано, Лондон и Chinas најдобри дизајнери, кои дизајн полн со богати и одредени културни елементи, истакнувајќи извршување NNJXD хуманистички култура љубов и страст.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Вратоврска затворање.Рака Мие Само ❤ Малку Девојки Tulle Туту Фустан и Јакна Сет со добра крои и добро нап�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.ДИЗАЈН : Едноставен фу

Увезени.Патент затворање 06 T Голема Bowknot Деца Бебе Девојки Формално Фустани Церемонија Партија Чипка Ве�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Tulle.Материјал : Малку девојки ѕвезда п�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Памук Полиестер Меш�

80% Памук, 20% Полиестер.Патент затворање.Рака Мие Само.ДОМОТ ДЕЦА ДЕВОЈКИ TULLE се ОБЛЕКУВААТ : Cilucu бренд цве�

Полиестер + Памук.Рака Мие Само.Симпатична и убава бебе девојки лето роденден меки tulle туту фустан.Украс�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Рака Мие Само...

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.МЕК МАТЕРИЈАЛ главниот материјал на �

Овој фустан има Beading Дизајн и натпревар headband .Исклучителна мода и природна убавина.формално gowm,Меки и уд�

поли.Машина За Миење.Изберете убава нови стилови, вклучувајќи зголеми трепет ракави солидна газа импер�

100% Полиестер.Еластична затворање.Рака Мие Само.ДИЗАЈН : На чипка се облекуваат за деца девојки.Слој на ч�

100% Памук.Патент затворање.Материјал : Ова крштевање фустан е направен од памук, чипка и полиестер и цело�

Памук и tulle.Материјал : бебе девојка за Денот на Вљубените срцето фустан е направен од памук и tulle,мека, е

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Рака Мие Само.ВИСОК КВАЛИТЕТ

Главен Материјал : Полиестер+Сатен+Чипка+Памук.Патент затворање ♣♣ ИДЕАЛЕН МОДА ИЗБОР : Елегантен и сла

Scroll