Ново
NNJXD Деца Цвет Принцеза се Облекуваат Бебето Девојки Роденден, Свадба Партија Фустани

NNJXD Деца Цвет Принцеза се Облекуваат Бебето Девојки Роденден, Свадба Партија Фустани

Достапност: Залиха
DEN 352.56

Овој фустан има Beading Дизајн и натпревар headband .Исклучителна мода и природна убавина.формално gowm,Меки и удобни мембрани, исто така, подобра заштита на деликатна кожа на бебињата и девојки, на Вашиот слатка бебе ќе биде најмногу блескав принцезата во публиката.NNJXD има разбирање на дизајнот трендови, на пазарот искусни меѓународни дизајн тим, многу од кои доаѓаат од Париз, Милано, Лондон и Chinas најдобри дизајнери, кои дизајн полн со богати и одредени културни елементи, истакнувајќи извршување NNJXD хуманистички култура љубов и страст.Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.За повеќето точни одговара, ви препорачуваме проверка на детални мерења на локации пред да купите.Моден бисери украсени на половината на облекување, покажуваат шармантна принцеза стил.кратки ракави дизајн, удобно облекување, еластична одговара.Ако вашиот мало бебе девојка е чаби, ве молиме да се разгледа за да изберете поголема големина наместо да предложи големина ве Молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.Памук Полиестер Спојувањето,бебе кожата пријателски.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Машина За Миење.ДИЗАЈН : Едноставен фустан со симпатична двојна возбудува и мека широк појас, вашата мал

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.ДИЗАЈН : Едноставен фу

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Патент затворање.Рака Мие Са�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Рака Мие Само ♣ Симп

Машина За Миење.Материјал : Памук ,Мултислоеви Мека Нето Предиво, без ракави прашка фустан, мала тежина, �

Вратоврска затворање.Рака Мие Само ❤ Малку Девојки Tulle Туту Фустан и Јакна Сет со добра крои и добро нап�

100% Памук.Патент затворање.Материјал : Ова крштевање фустан е направен од памук, чипка и полиестер и цело�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Памук Полиестер Меш�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Сам

Патент затворање.Мек Материјал Направен од висок квалитет на мека Полиестер + чипка ткаенина, направи в�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Рака Мие Само ♣ Симп

Y3 PINKG0371 почитувани купувачи ве молиме прочитајте ја големината на табелата подолу внимателно пред цел д

Памук и tulle.Материјал : бебе девојка за Денот на Вљубените срцето фустан е направен од памук и tulle,мека, е

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Рака Мие Само.ВИСОК КВАЛИТЕТ

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Таа е подготвен да се земе twirl во ов

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : памук, Плетени и tulle, меки и

Scroll