Ново
COMOPHOTO 5x7ft Полиестер Фотографија Позадина Убавицата и Ѕверот Тема Партија Фото Позадина Реквизити Деца Роденден Backdrops Фото Кабина Слики

COMOPHOTO 5x7ft Полиестер Фотографија Позадина Убавицата и Ѕверот Тема Партија Фото Позадина Реквизити Деца

Достапност: Залиха
DEN 815.52

✪ Големина на Видео Backdrops или Производ Прикажува.Поради дизајн причини,дел од позиција е pixelated со поглед.Ве молиме фотографирање со вашиот телефон или камера во право далечина. ✪ Топло совети : ☆Отстрани браздата : Поддршка за пеглање и перење, лесно да се отстрани набори☆главната слика на производот е да се покаже ефектот, Backdrops застане не е вклучена. ☆Сите компјутерски екрани се различни во боја корекција,Суптилни боја разликата е нормално.COMOPHOTO Фотографија Позадина Деца Полиестер Фотографија Позадина Убавицата и Ѕверот Тема Фото Позадина Ничија Партиска Позадина Фото Studio Features1.Полиестер е водоотпорен,дебели,трајни,светла во боја,лесна и winkle слободни. 2.Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.3.Тоа може да биде укината за лесно носење,може да се користи на отворено.4.Тоа е совршен за сите професионални или приватна фотографија позадина.Tips1.Компјутерски екрани се различни во боја корекција,суптилни боја разликата е нормално.2.Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.3.Со цел да се олесни транспорт и пакување,ќе биде укината позадина пратки што резултира во creased.Не грижете се,не влијаат да се користи.За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат.Feedback If не се задоволни со трансакцијата,ве молиме слободно да контактирате со мене,јас ќе одговори во рок од 24 часа и обидете се што е во моја моќ да ги реши сите проблеми.Ако ви се допаѓа ве молиме дајте ми пет-ѕвезда преглед.Ви благодариме!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Големина : 7x5ft / 2.2x1.5m.Ако сакате прилагодено други големина ,ние може да го направи тоа.Материјал : Висок к

Донесе малку Бикини Дното дома!Децата сакаат Детски и вашето дете ќе уживаат во својата аквариум дури и

Разноврсна : Погоден за новородените деца, бебе туш роденден украси,лични портрет на производот и семеј

Материјал состав:Направени од високо квалитетен материјал, тоа е издржлив.Со цел да се олесни процесот

【Големина】 : Само 1pc 5ft(ширина) x 7ft(висина) / (60in x 84in) Розова Флорални Ткаенина Фотографија Позадина вклуч

Содржина : 7x5ft 1pc Backdrop220cm(ширина)x150cm(висина).Материјал : Мека ткаенина ткаенина со 5cm род џеб (wholepiece без splice,

Водопадот обезбедува постојан проток на филтрирана вода.Со голем капацитет риба резервоар кој може да

【Големина на Објектот ќе бидат испратени од страна на укината 3.Користете Менгеме, Нокти или Лента на ѕи

【Големина на Објектот ќе бидат испратени од страна на укината 3.Користете Менгеме, Нокти или Лента на ѕи

✪ Големина & Пакет : 7ft(Ширина) x 5ft(Висина) / 210cm(Ширина) x 150cm(Висина) 1pcs винил ткаенина.Со цел да се олесни т

ღ【ГОЛЕМИНА】7ftx5ft (2.1 М во ширина х 1.5 M во височина), Може да се сретнат околу 6 деца да се земе една група ф

ГОЛЕМИНА : 5(W), X3(H) FT / 1.5 X1 M.Позадина Позадина може да се прилагоди.Било која големина и било слики прилаго

【Големина】7(W) x 5(H) ft / 82 во ширина x 59 во висина Boho тема бебе туш позадина 【Материјал】Професионална Фот

Пакет : Само 1 сина позадина.Поклопката за да го испратите (Позадина стојат не е вклучен).Големина : 5x7ft (1.5x

[Широка Примена] : 2 пакет на зелена екрани се идеални да се користи во слика или виртуелен студио или во д

Производ големина:5x3ft(150x90cm), висока резолуција на дигитално печатење, окофаќање на детали, живописни

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Големина : 5x3ft / 1.5x1m.Ако сакате прилагодено други големина ,ние може да го направи тоа.Материјал : Висок кв

☀【Онанирачки Мини Тема Партија】☀ Нека ни донесе убава фантазија & оптимизам светот на мики маус на де

Големина : 3x5 FT 100cm широк од 150cm висина.Материјал : Тенок винил ,со висок квалитет,живописни бои и многу јас

【ТРАЈНИ ИЗГРАДБА】 : Овој popup зелен екран има трајни челична рамка stitched во ткаенина.Перат ткаенина се пр

Scroll