Ново
RUINI Автомобил Трки Тематските Позадина Цртан филм Автомобили Мобилизација Роденден Оркестарот Банер 5x3FT

RUINI Автомобил Трки Тематските Позадина Цртан филм Автомобили Мобилизација Роденден Оркестарот Банер 5x3FT

Достапност: Залиха
DEN 239.76

Материјал : винил; Големина : W x L= 1.5mx0.9m(5x3ft).Висока резолуција и квалитет Што може да се избрише со вода,лесно да се задржи чиста(Забелешка : позадина не се водоотпорен).Повод : Тоа погодна за отворен Фотографија,снимање, свадба, настан забава, роденден, фестивали, видео, ТВ во живо, You Tube,Новороденче ,деца и некои други прилики.Погоден за студио, клуб, настан или насловна фотографија, убава, разновиден позадина и уметничко дело, материјали од висок квалитет на платно, дигитални позадина со светла боја, богата обрасци, се реални.силен, трае носат, јасно вон-отсјај, итн.Како што се виткање испорака, не може да биде мала количина на браздата проблеми, ве молиме да се разбере, ви благодарам!!!.Материјал : Тенок Винил пластика, текстил(не се перат).Карактеристики : Светло absorbant Не-рефлективна.Не џеб Тип : Компјутерот печатен за реализам.За : различни големини за свадба, audlt, деца, одмор партија итн.Винил крпа backdrops е нашата најнова и најголема компјутер насликани навремено-слободен руно-како ткаенина.Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.Белешки : 1. Материјал винил не се перат.Ако има мензи само да влажна крпа со вода и/или нежно чистење(како сапун) и ги чисти. 2. Сите позадина ќе ја испрати од укината,бидејќи според владеењето на поштата, должината на објектот не може да биде повеќе од 1.2 м.Па ние мора да испраќате објекти од укината.Подолу е начините да се отстранат набори. 1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред. 2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно. 3.Ние може да се прилагоди било која големина е за вас(5x10ft,8x8ft,10x10ft,10x20ft),исто така, ние може да се печати ја вашата сопствена слика како позадина;Двојно-лице винил позадина е достапна за продажба; Pls контактирајте со нас ако треба. 4. Позадина е апсорбираат светлината(не рефлексивни,тоа ќе биде различно кога преземање на слики со фотографии). 5. На backdrops не со висока дефиниција,ќе некои заматен вид,па треба далечина да се земе слики. 6.Сите винил потекло се направени во Кина и се печатени во времето на цел.Се справи време е 2 дена. 7.Објектот ќе ја испрати од USPS(освен за мулти цел).Во обично,тоа ќе потрае околу 7-15 дена за да го добие. 8.Оваа големина позадина да не се во едно парче.Со други зборови, тоа не е лесна, но најважно е дека цвест нема да се меша со фотографии.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Големина : 7x5ft / 2.2x1.5m.Ако сакате прилагодено други големина ,ние може да го направи тоа.Материјал : Висок к

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Материјал состав:Направени од високо квалитетен материјал, тоа е издржлив.Со цел да се олесни процесот

ПОЗАДИНА РАМКА : Големина : 6.5x10 FT / 2x3 M; Прилагодлива Висина Опсег : 0.7~2М.Тоа може да се користи за фотограф

【Големина】 : Само 1pc 5ft(ширина) x 7ft(висина) / (60in x 84in) Розова Флорални Ткаенина Фотографија Позадина вклуч

Големина : 5x3ft / 1.5x1m.Ако сакате прилагодено други големина ,ние може да го направи тоа.Материјал : Висок кв

????Висока прецизност печатење, вистински тридимензионални текстура, нерефлективен и водоотпорен...

1.Материјал : Тоа беше направено од страна на Тенки Винил.Предностите се Лесна,може да се пеглање со сува

Димензии : ширина 8ft(250cm) и висина 10ft(300cm),лесна.Материјал : Микрофибер Мека Ткаенина,дебела крпа.нема да би

Разноврсна : Погоден за новородените деца, бебе туш роденден украси,лични портрет на производот и семеј

Пакет : Само 1 сина позадина.Поклопката за да го испратите (Позадина стојат не е вклучен).Големина : 5x7ft (1.5x

ГОЛЕМИНА : 5(W), X3(H) FT / 1.5 X1 M.Позадина Позадина може да се прилагоди.Било која големина и било слики прилаго

Големина : 7(W) x 5(H) ft / 2.1 m ширина x1.5m висина.Материјал : Професионална фотографија крпа, Тенка винил со не п

★Пакет : Укината 1pc x позадина.(Без стојат или друга декорација реквизити, ве молиме љубезно ве молиме да

Материјал состав:Направени од високо квалитетен материјал, тоа е издржлив.Со цел да се олесни процесот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Големина : 15x10ft(4.5x3 M),ширината е 4,5 m,должината е 3m.Материјал : Винилвисока резолуција, Тоа може да биде уки

✪ Големина & Пакет : 7ft(Ширина) x 5ft(Висина) / 210cm(Ширина) x 150cm(Висина) 1pcs винил ткаенина.Со цел да се олесни т

【Големина на Објектот ќе бидат испратени од страна на укината 3.Користете Менгеме, Нокти или Лента на ѕи

ГОЛЕМИНА5x3ft(150x100cm) совршена големина за роденден табела декорација.ВИСОК КВАЛИТЕТНаправени од econ винил,

[Содржат] 1x 6.5x10ft / 2m(W) x 3m(H) Микрофибер Позадина(Нема клипови или позадина стојат колекции).Ние може да го п

Материјал состав:Направени од високо квалитетен материјал, тоа е издржлив.Со цел да се олесни процесот

Внимание : Ова backdrops ќе биде предаден укината (поради поштата политики на превозот големина).Сликата е от

❀【Големина】1,8 m(Ширина) x 1,15 m(Висина).Одлична боја за третман и детали.Висока резолуција,Тоа може да дод

Содржина : 7x5ft 1pc Backdrop220cm(ширина)x150cm(висина).Материјал : Мека ткаенина ткаенина со 5cm род џеб (wholepiece без splice,

☀【Онанирачки Мини Тема Партија】☀ Нека ни донесе убава фантазија & оптимизам светот на мики маус на де

【ТРАЈНИ ИЗГРАДБА】 : Овој popup зелен екран има трајни челична рамка stitched во ткаенина.Перат ткаенина се пр

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

【Големина】7(W) x 5(H) ft / 82 во ширина x 59 во висина Boho тема бебе туш позадина 【Материјал】Професионална Фот

Scroll