Ново
Aperturee Пролет Среќен Велигден Позадина 7x5ft Селски Дрвени Ѕид Зајакот Јајца Зелена Трева и Цвеќиња Bunny Фотографија Позадина Деца Новородено Бебе Туш Роденден Банер П?

Aperturee Пролет Среќен Велигден Позадина 7x5ft Селски Дрвени Ѕид Зајакот Јајца Зелена Трева и Цвеќиња Bunny

Достапност: Залиха
DEN 412.56

ღ【ГОЛЕМИНА】7ftx5ft (2.1 М во ширина х 1.5 M во височина), Може да се сретнат околу 6 деца да се земе една група фото Точка испратите укината. ღ【МАТЕРИЈАЛ】Професија фотографија платно(винил) без џеб, со висок квалитет, живописни бои и многу јасно, Кој е лесен, тенок, лесен за носење, издржливи. ღ【МОДЕН ДИЗАЈН】Користејќи серија на високо-технолошки дигитален дизајн и компјутерот печатен, тоа го прави на снимање ефект повеќе реални и се повеќе шарени. ღ【OCCASSION】Може да се користи како позадина, завеса, позадина за фото студио, секоја страна настани, дома декор или видео записи и СЛИЧНО, Ќе се изврши траен ѕид виси дури и после забавата. ღ【ЛЕСЕН за СКЛАДИРАЊЕ И за НОСЕЊЕ】Тоа ќе бидат испратени до вас укината, па може да има некои winkles, да ги отстрани, ве молиме железо задната површина со пареа железо со ниска топлина, но не и сува железо.ЗА НАС : Aperturee, која е основана во 2014 година, младите бренд е познат по убава и висок квалитет на фотографија backdrops.Постојат различни high-tech дигитални дизајни backdrops, кои се за Свадба, Новороденче, birthday (Роденден), Бебе Туш, Производ Фотографија, Фестивали, Декорација, Дипломирањето, Уметнички Портрет, Фотографија Студио, Професионален Фотограф.Нашите стручни мода купувачите тим извор од врвот и најталентираните, млади или искусни независни дизајнери.И ние се стремиме да се донесе на нашите клиенти, кој е во потрага за нешто уникатно, посебни и различни, trendiest и иновативни модни парчиња.Сите наши предмети се од висок квалитет!Ние гарантираме за квалитетот на услугата, како и профитабилноста.ПАКУВАЊЕ : 1 Позадина(виткање)КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Дигитален компјутер-печатени позадина.Мала тежина и издржливи.2. Винил крпа не се перат.Ве молиме користете влажна крпа избришете го дамка.3 Точка Големина : 7ft(H) x ft5(W) /210 x 150 см.4 Направени од високо квалитетен материјал, тоа е лесно да се свитка, лесен за носење, лесно да се откажам straightly или природно.5 Дигитални позадина светли бои,дезени богата и разновидна, реална слика.Тоа е совршен за сите професионални или приватна фотографија.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : 1 Користење на штандот, клипот или други фотографска опрема, сликата ќе биде подобро.2 За дамки, користете ги избрише да чистење позадина, без миење.3 за Да се избегне pixelation, ве молиме имајте на одредена далечина додека снимањето.4 Различни компјутери имаат различни резолуции, па производ ќе примите може да имаат мала боја разлики.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : 1 имаме многу висока побарувачка за квалитетот и занает и ние секогаш проверете backdrops да ги направиме нашите клиенти задоволство.2 Ако не сте целосно задоволни со нашата краток во секое време, ве молиме контактирајте со нас.Парите назад гаранција за квалитет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Материјал : винил,мала тежина и тоа може да биде укината .Висока резолуција и квалитет може да брис со во�

ГОЛЕМИНА5x3ft(150x100cm) совршена големина за роденден табела декорација.ВИСОК КВАЛИТЕТНаправени од econ винил,

Разноврсна : Погоден за новородените деца, бебе туш роденден украси,лични портрет на производот и семеј�

Големина : 4 х 6 ft ( 48 x 71 во.), оваа позадина е идеален за снимање и објекти и портрети.Тоа е, исто така, соврш�

✿【Пакет&Големина】1 PC 12ftx8ft (350 CM ширина x 250 CM висина) Полиестер Фотографија Позадина (НЕМА Позадина Стои).

ПОГОДЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА УПОТРЕБА : без разлика Дали сте поставување на sequin позадина за Роденден, Свадб�

1 SEQUIN ЗАВЕСА ПАНЕЛ : 2 ПАРЧИЊА 2.5 FT широк од 8.2 FT висина злато sequin сјајот backdrops 2 КАРАКТЕРИСТИКИ : Sequin позадин

【Големина на Објектот ќе бидат испратени од страна на укината 3.Користете Менгеме, Нокти или Лента на ѕи

Водоотпорен, трајни, транспарентен, неотсјај, антибледнее, еднократно, дрво жито шема дизајн, модерен ди

Пакет : Само 1 сина позадина.Поклопката за да го испратите (Позадина стојат не е вклучен).Големина : 5x7ft (1.5x

【ГОЛЕМИНА】 : 20(W)x10(H)ft / 600(W)x300(H)cm 【МАТЕРИЈАЛ】:Висок квалитет на винил; мала тежина; Издржлив; Мека; Кожап

Големина : 3x5 FT 100cm широк од 150cm висина.Материјал : Тенок винил ,со висок квалитет,живописни бои и многу јас

Големина : 7(W) x 5(H) ft / 2.1 m ширина x1.5m висина.Материјал : Професионална фотографија крпа, Тенка винил со не п

Големина : 5x3ft / 1.5x1m.Ако сакате прилагодено други големина ,ние може да го направи тоа.Материјал : Висок кв

Исто Така, и Прилагоди вашето барање.1 метри која е 7ft, на висина од 1,5 метри која е 5ft.Кориснички профили и,

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Големина : 15x10ft(4.5x3 M),ширината е 4,5 m,должината е 3m.Материјал : Винилвисока резолуција, Тоа може да биде уки�

Allenjoy Бренд : Како про позадина производителот, ние обезбеди оригинално дизајнирани производи.Големина :

Големина : 7x5ft / 2.2x1.5m.Ако сакате прилагодено други големина ,ние може да го направи тоа.Материјал : Висок к

[Содржат] 1x 6.5x10ft / 2m(W) x 3m(H) Микрофибер Позадина(Нема клипови или позадина стојат колекции).Ние може да го п

★Материјал и Големина на : Оваа позадина усвојување на високо квалитетни винил крпа ,што го прави модел�

Велигденски Украс : Оваа фотографија позадина со јајца и зајакот за тоа, е полна со Велигденски елементи

Scroll