Ново
Работи Коњ Ранец За Жени Мажи Лесни Мода Ранец Патување Колеџ Daypack Работа Bookbag

Работи Коњ Ранец За Жени Мажи Лесни Мода Ранец Патување Колеџ Daypack Работа Bookbag

Достапност: Залиха
DEN 791.76

Мал Ранец Големина : 12 X 6 X 16.5 Инчен, Мала Тежина, Симпатична Ранец Чанта Е Направен Од Високо-Густина Twill Композитни Ткаенина, Која Е Силна, Носат-Отпорни, И Солза-Отпорни.Структура На Tote Ранец, Торба Има Голем Главниот Џеб Со Преграда И Патент Џеб Внатре.Постои Patch Џеб На Секоја Страна.Средно Патент Џеб На Предната Страна.Постои Тока За Одредување На Рамо, Рака.Мултифункционален Ранец - Оваа Мини Bookbag Е Совршен Објект За Секоја Сезона Сите Годината.Мал Ранец Чанта Може Да Биде Исто Така Се Користи Како Торба Или Crossbody Торба.Тоа Што Има Прилагодливи Рамо, Рака Која Може Да Ги Задоволи Потреби Со Различни Стилови И Прилики.Класичен И Издржливи Bookbag - Стилски Ранци Чанта Може Лесно Да Одговара На Било Какви Повод И Облека.Ранци Се Идеални За Секојдневна, Слободно Сали, Шопинг, Датира, Партии, Пешачење, Џогирање, Качување, Патување, И Патување.Одговара На Вашите Потреби И Патување Лесно.Најдобар Подарок - Овој Практичен И Прекрасна Чанта во Чантата, исто Така, Е Добар Избор Како Подарок За Пријатели, Мајка, Сопруга, Сестра, Ќерки И Девојка За на Училиште, Роденден, Денот на Мајката, Божик, Нова Година, ноќта на Вештерките И Други Манифестации.Можете Дури Да Го Користите Ранец Како Подарок Торба Со Други Предмети Внатре За Импресивен Двојно Присутни.Жените Девојки Мини Ранец Мода Обичните Кожа Патување Daypacks Bag Multi Џебови : 1 Главни Капацитет На Кеса(За A4 Книги/ Ipad/ Лаптоп(До 14 Инчи) И Други Студент Работи/ Облека/Cosmetics/Кармин И Други Секојдневни Работи)1 Внатрешниот Патент Џеб(За Пари/ Видиме И Некои Вредности)2 Отворете Внатрешните Џебови(За Моќ Банка/ Видиме/ Кармин/ Слушалки/ Полначи)1 Пред Zip Џеб(За Клучеви/ Ткиво/ Моливи/ Маркер/ Scosmetics/ Кармин/ Пари/ Видиме/ Слушалки/ Полначи/ Закуски)2 Страни Џебови(За Шише За Вода / Чадор)Е Применливо Прилики : Активности На Отворено, На Патување, На Шопинг, За Работа, За Секојдневна Употреба.Лесни Ранец Патна Торба Е Погодна За Мажи, Жени, Момчиња, Девојки, Деца, Тинејџери.Нашата Услуга Гаранција : Ако Имате Било Какви Прашања, Предлози, Прашања Или Проблеми.Ве Молиме Да Ни Кажете, Ние Ќе Ви Одговори Што Во Рок Од 24 Часа И Да Го Решат Проблемот Што Е Можно Поскоро.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Димензии : L X W X H 15.3*9.8*3.9 Инчи (39*25*10 См), Изберете Прашка Торба Голема Право Големина И Тежина Да Се Донесе

Прилагодливи ремени.Поместена назад панели.Преден џеб организаторот.Страна мрежа џебови.Внатрешни раб

Увезени.Полиестер обвивка 100% Полиестер.Увезени.Полиестер обвивка 15" рамо капка.Рака Мие Само.SUPERBREAK ЕДЕН

Дизајн Инструкции : Целосна Рамка за Печатење, МултиДвострано Печатење Производ Димензии : 12x 5x 14.5 инчи.И

Големина на : 11.7*5.07*15 99 IN; Материјали : најлон.Обичај: 1 nameplate и 2 патентите, тие се достапни за сопствени у

【Издржлив Материјал】 : Twill крпа,полиестер обвивка,патент затворање 【Димензии】 : 11.5 4.5 13 инч / 29.2 11.4 33 C

Издржлив Материјал : Нашата прашка торба се направени од издржлив и мека twill, сунѓерот, праска кожата мат

Материјал : Оксфорд ткаенина.Широк рака,прилагодлив,цврсти и издржливи.Тоа е лесен и пренослив.Кога не е

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Дизајн Инструкции : Целосна Рамка за Печатење, МултиДвострано Печатење Производ Димензии : 12x 5x 14.5 инчи.И

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

Прилагодливи ремени.Поместена назад панели.Преден џеб организаторот.Страна мрежа џебови.Внатрешни раб

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : Оксфорд ткаенина.Широк рака,прилагодлив,цврсти и издржливи.Тоа е лесен и пренослив.Кога не е

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

★ Структура : Ранец големина : 11.5x8x16 инчи (29.4x20x40cm).Тоа е лесно да се носат notepads, картичка читатели и други

ГОЛЕМИНА : 14"W x 18.5"Х Печатени област е 10.2" 11".Боја во печати : Темно Бензински Сина Бела боја.КАТНА ПРОСТОР :

Scroll