Ново
Прашка Ранец Патување Пешачење Daypack Акварел Злато Црна Polka Точка Апстракт Crossbody Градите Торба за Мажи

Прашка Ранец Патување Пешачење Daypack Акварел Злато Црна Polka Точка Апстракт Crossbody Градите Торба за Мажи

Достапност: Залиха
DEN 503.76

Издржлив Материјал : Нашата прашка торба се направени од издржлив и мека twill, сунѓерот, праска кожата материјал со плови без проблеми патентите, ви овозможува пристап до вашите работи лесно.Назад дише сунѓерот поместена дизајн, многу удобен за носење.Совршена Големина Прашка Ранец : 14.4 x 6.3 x 3.3 инчен (H x L x W)/е 36,5 x 16 x 8.4 cm(H x L x W); оваа мала големина crossbody торба е дневна-мора да има кога не треба да донесе голем број на работи на отворено, голем капацитет да се одржи вашите дневни потреби, како што се телефони, паричник, шминка, ткиво, копче случај, шише за вода, чадор или други мали предмети.Прилагодливи Рамо, Рака : Ова прилагодлива лента е 44.7 инчи (113.5 cm) долго, погоден за мажи, жени, млади, девојки, момчиња од различни телесни типови.Идеален за бизнис и рекреација, како што се патување, пешачење, одење, шопинг, велосипедизам, образование, бизнис, сали, спортски, кампување, плажа и секојдневно користење.Уникатен Дизајн : Секој прашка торба е отпечатена со персоналните модел со живописни бои и јасни шема, која се меша креативност и модни во вашиот прашка ранец; Стилски и концизен, лесен и пренослив, практичност, но убаво.Не солидна боја, креативни и модерни, погоден како подарок за оној што го сакаше.Повеќенаменски Daypack : Оваа мала торба може да се користи како гласник торба, торба, crossbody ранец, прашка торба, градите daypack, ранец чанта, патна торба, спортска торба; индикатор за мулти - наврати, училиште, работа, забава, или активности на отворено; Носат низ градите за да ги одврати крадци и да ги задржи вашите раце слободни.Прашка Торба Повеќенаменски Crossbody Рамо Ранец Патување Пешачење Daypack за Мажи Жени Kids When ќе одат надвор, ќе треба мала торба да се одржи вашите лични предмети - нашите прашка торба комбинираат функција и модерен изглед.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Материјал : twill, сунѓерот, праска кожа, материјал, издржлив и удобно да touch Dimensions : 14.4 x 6.3 x 3.3 инчен/е 36,5 x 16 x 8.4 cm (H x L x W), Мала големина, но голем capacity Weight : 5.9 оз, ;лесен и лесно да се carry Adjustable Рамо, Рака : 113.5 cm/44.7 инчи долго, прилагодлив тип на рака одговара за деца, исто така, унисекс возрасните.Уникатен Изглед : На посебни трендовски дизајн му дава на вашиот прашка ранец функционална уште модерен изглед, ви овозможува да го носи вашиот прашка торба во уникатен стил.Без разлика како симпатична, смешни, кул, гроздобер, естетски и сл.шеми, сите достапни во нашата продавница; погоден за мажи, жени, млади, девојки, момчиња, деца.Мулти-цел Crossbody Торба : Ова прашка торба може да се користи како градите торба, патна торба, crossbody ранец, рамо ранец, секојдневен daypack, и оваа една рака ранец е идеален за патување, кампување, велосипедизам, пешачење, одење, работа, студирам и училиште.Одличен Подарок Избор : Нашата торба е отпечатена со единствена шема, која изгледа модерен и елегантен; како совршен подарок за вашите деца, ќерка, син, сопруг, дечко, пријатели за време на роденден, денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените, празник или други посебни денови.Лесно Заштита : Не машина мие, се мијат со рака.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал Големина Опис Полиестер Композитни Крпа, 9cm×19cm×39cm / 3.5 во×7.5 Во×15.3 во.Производ Изведба Ова Град

Најлон обвивка.Патент затворање.Швајцарскиот Опрема Унисекс Sherpa 16 Најлон Ранец, Возрасни, Црна / Сива, OS.

★ Структура : Ранец големина : 11.5x8x16 инчи (29.4x20x40cm).Тоа е лесно да се носат notepads, картичка читатели и други

Материјал : Twill ткаат.Лесни, Издржливи, Повеќенаменски.Големина на : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО.Надворешниот дизајн

Димензии : L X W X H 15.3*9.8*3.9 Инчи (39*25*10 См), Изберете Прашка Торба Голема Право Големина И Тежина Да Се Донесе

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : полиестер.Димензии : За 11.8*17.7*5.1 во или 30*45*13 см (L*H*W).На лаптоп на преградата во внатрешноста на

【Неспоредлив Квалитет】 Ова Прашка Торба Се Направени Од Издржлив, ВодаResistantpolyester Со Врвен Квалитет Па

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【Издржлив Материјал】 : Twill крпа,полиестер обвивка,патент затворање 【Димензии】 : 11.5 4.5 13 инч / 29.2 11.4 33 C

【Големина】 : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО 【Материјал】 : Twill ткаат, Плетенка појас, на Нетоторба 【Дизајн】 : Allinclusive пе

100% Polyvinyl Хлорид.Увезени 100% polyvinyl хлорид обвивка.Патент затворање 21" рамо капка.Рака Мие Само.џебовите : 1 н

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Прилагодливи ремени.Поместена назад панели.Преден џеб организаторот.Страна мрежа џебови.Внатрешни раб

Scroll