Ново
JanSport Унисекс SuperBreak Мулти Подвижни Точки Ранец

JanSport Унисекс SuperBreak Мулти Подвижни Точки Ранец

Достапност: Залиха
DEN 1198.80

Увезени.Полиестер обвивка. 100% Полиестер.Увезени.Полиестер обвивка. 15" рамо капка.Рака Мие Само.SUPERBREAK ЕДЕН ДЕТАЛИ – Едноставен Оваа daypack е идеален за мажи, жени, тинејџерите, или колеџ студентите доаѓа во различни бои за да го рефлектираат вашиот стил и потреби.ПОВЕЌЕТО ДОВЕРЛИВ ИМЕ ВО РАНЦИ - Нашата верба во нашите пакети е силна.АМЕРИКАНСКАТА ТРАДИЦИЈА ВО РАНЦИ - Генерации пораснале и да дојде да се потпира на овој доверлив бренд; Над 50 години, на училиште, работа, патот патувања, откривање на забава, слобода, и авантура.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Димензии : 14.4x6.3x3.3 во / 36.5x16x8.4 см(L x W x H) на Овој гласник торба чанта не е голем ранец, но тоа е голема големи

Материјал : полиестер.Димензии : За 11.8*17.7*5.1 во или 30*45*13 см (L*H*W).На лаптоп на преградата во внатрешноста на

【Неспоредлив Квалитет】 Ова Прашка Торба Се Направени Од Издржлив, ВодаResistantpolyester Со Врвен Квалитет Па

СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Студентот Ранец е Направен од Twill Ткаат и Ткаени Појас со Гласник Торба,на Лесни С

Прилагодливи ремени.Поместена назад панели.Преден џеб организаторот.Страна мрежа џебови.Внатрешни раб

【Големина】 : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО 【Материјал】 : Twill ткаат, Плетенка појас, на Нетоторба 【Дизајн】 : Allinclusive пе

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

Прилагодливи ремени.Поместена назад панели.Преден џеб организаторот.Страна мрежа џебови.Внатрешни раб

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Polyvinyl Хлорид.Увезени 100% polyvinyl хлорид обвивка.Патент затворање 21" рамо капка.Рака Мие Само.џебовите : 1 н

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Големина на : 11.7*5.07*15 99 IN; Материјали : најлон.Обичај: 1 nameplate и 2 патентите, тие се достапни за сопствени у

★ Структура : Ранец големина : 11.5x8x16 инчи (29.4x20x40cm).Тоа е лесно да се носат notepads, картичка читатели и други

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : полиестер.Димензии : За 11.8*17.7*5.1 во или 30*45*13 см (L*H*W).На лаптоп на преградата во внатрешноста на

Прилагодливи ремени.Поместена назад панели.Преден џеб организаторот.Страна мрежа џебови.Внатрешни раб

Материјал : Twill ткаат.Лесни, Издржливи, Повеќенаменски.Големина на : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО.Надворешниот дизајн

Злато е Салата GGBAG127 Разлика Печатени Логото Ранец.Контраст дизајн со брендирани патент повлекува и печ

Дизајн Инструкции : Целосна Рамка за Печатење, МултиДвострано Печатење Производ Димензии : 12x 5x 14.5 инчи.И

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Димензии : L X W X H 15.3*9.8*3.9 Инчи (39*25*10 См), Изберете Прашка Торба Голема Право Големина И Тежина Да Се Донесе

Материјал : Оксфорд ткаенина.Широк рака,прилагодлив,цврсти и издржливи.Тоа е лесен и пренослив.Кога не е

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : TIANHONGDAISHU Прашка Торба е направен на СТП кожа со врвен квалитет патентите и издржливи

Издржливи тежина : 345g приближно; Супер едноставен и класичната degisn, една од главните џеб(внатрешен со ед

Материјал Големина Опис Полиестер Композитни Крпа, 9cm×19cm×39cm / 3.5 во×7.5 Во×15.3 во.Производ Изведба Ова Град

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Scroll