Ново
Прашка Торба Крст на Градите Daypack на FunQAQ Секојдневен Рамо Ранец со Прилагодливи Соочи Рака и Американското Знаме Класичните Симболи за Мажите на Жените да Патуваат

Прашка Торба Крст на Градите Daypack на FunQAQ Секојдневен Рамо Ранец со Прилагодливи Соочи Рака и Американското

Достапност: Залиха
DEN 551.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【Издржлив Материјал】- Fun QAQ Прашка Торба е направен од високо-густина twill композитни крпа која е силна, погоден за носене, и солза-отпорни. 【Удобно Дизајн】- Fun QAQ Крст на Градите Daypack усвојува на ергономски radian дизајн.Подвижните памук рамо, рака е дише и удобен за вашата рамо, така што ќе нема да се уморни. 【Разумен Прегради】- На внатрешна компјутер mezzanine може да се одржи на IPAD.Главната џеб може да се одржи камера, облека, книги или списанија.Пред патент џеб може да се одржи вашиот мобилен паричник копчиња, итн.Чадори или шише за вода можат да бидат ставени во странични џебови. 【Идеален Подарок】- Оваа мода рамо ранец е совршен за секојдневна работа, повремени патување, или салата.Различни модели и теми те направи уникатна личност. 【Услуги на клиентите】- Ако имате било квалитетот проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши ефикасно.Сите се користи едноставно и удобно производи е секогаш во срцето на се што работиме.Ние започна со дизајнирање на Fun QAQ Прашка Торба и постојано се стремиме да се подобри и зголеми со додавање на повеќе производи.Нашата приказна продолжува како нашите производи да станат уште повеќе популарна поради вешт craftwork и употреба на високо-квалитетни материјали.Сме го направиле тоа, нашата мисија никогаш да не принос до несовршеност.Како секојдневен crossbody градите торба, оваа мода ранец е совршен за луѓето кои одат на вежба, слободно време за патување, отворено патуваат и да одат на работа.Тоа е удобен за вашата посета и создава страст за вашиот живот.★Додатоци Структура★◆ранец има голем капацитет главниот џеб◆внатрешната ПОДЛОГА џеб◆отворен простор ◆пред патент џеб◆2 печ џебовите на страната★Перење инструкции★◆препорачливо е да се мијат со рака и се исуши природно.Ве молиме не кајгана и замав сува.★Посебна Забелешка★◆Поради различни мерни методи, грешка во рок од 1-2cm е нормален феномен.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Студентот Ранец е Направен од Twill Ткаат и Ткаени Појас со Гласник Торба,на Лесни С

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : полиестер.Димензии : За 11.8*17.7*5.1 во или 30*45*13 см (L*H*W).На лаптоп на преградата во внатрешноста на

Големина на : 11.7*5.07*15 99 IN; Материјали : најлон.Обичај: 1 nameplate и 2 патентите, тие се достапни за сопствени у

Материјал : Оксфорд ткаенина.Широк рака,прилагодлив,цврсти и издржливи.Тоа е лесен и пренослив.Кога не е

Прилагодливи ремени.Поместена назад панели.Преден џеб организаторот.Страна мрежа џебови.Внатрешни раб

【Неспоредлив Квалитет】 Ова Прашка Торба Се Направени Од Издржлив, ВодаResistantpolyester Со Врвен Квалитет Па

Материјал : полиестер.Димензии : За 11.8*17.7*5.1 во или 30*45*13 см (L*H*W).На лаптоп на преградата во внатрешноста на

【Издржлив Материјал】 : Twill крпа,полиестер обвивка,патент затворање 【Димензии】 : 11.5 4.5 13 инч / 29.2 11.4 33 C

Прилагодливи ремени.Поместена назад панели.Преден џеб организаторот.Страна мрежа џебови.Внатрешни раб

【Големина】 : 29.4x20x40cm / 11.5x8x16 ВО 【Материјал】 : Twill ткаат, Плетенка појас, на Нетоторба 【Дизајн】 : Allinclusive п

Дизајн Инструкции : Целосна Рамка за Печатење, МултиДвострано Печатење Производ Димензии : 12x 5x 14.5 инчи.И

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Прилагодливи ремени.Поместена назад панели.Преден џеб организаторот.Страна мрежа џебови.Внатрешни раб

Scroll