Ново
WANHONGYUE Kamisama Љубов Аниме Cosplay Daypack Секојдневен Ранец Ден Патување Патна Торба Беж /11

WANHONGYUE Kamisama Љубов Аниме Cosplay Daypack Секојдневен Ранец Ден Патување Патна Торба Беж /11

Достапност: Залиха
DEN 791.76

Материјал : полиестер.Димензии : За 11.8*17.7*5.1 во или 30*45*13 см (L*H*W).На лаптоп на преградата во внатрешноста на ранец може да се одржи на 14-инчен лаптоп, и на главниот торба на ранец може да се одржи 15.6-инчен лаптоп.Специјално дизајнирани за аниме фанови.Мора да биде одличен подарок за пријателите и децата.Погоден за на училиште дена, патуваат, секојдневна употреба.Сите на нашиот производ е сосема нов и висок квалитет, може да бидат сигурни квалитетот гарантира апсолутно.Ако сакате другите стилови имаме повеќе шема опции, ве Молиме проверете во нашата Продавница.Ако не сте задоволни со нешто, ве молиме да не ни остави негативен или неутрален повратни информации веднаш.Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Ние и ветуваме да се обезбеди 100% парична казна услуги на клиентите и да се обидат најдобро да се направи секој клиент добро расположение со парична казна шопинг искуство тука.Answer : ___________________________ Note : 1. Димензии се мери со рака, може да биде 1-2 cm отстапување. / 2. Боја може да се малку различни, поради бојата калибрација на вашиот монитор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Големина на : 11.7*5.07*15 99 IN; Материјали : најлон.Обичај: 1 nameplate и 2 патентите, тие се достапни за сопствени у

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

ГОЛЕМИНА : 14"W x 18.5"Х Печатени област е 10.2" 11".Боја во печати : Темно Бензински Сина Бела боја.КАТНА ПРОСТОР :

Материјал : Оксфорд ткаенина.Широк рака,прилагодлив,цврсти и издржливи.Тоа е лесен и пренослив.Кога не е

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Дизајн Инструкции : Целосна Рамка за Печатење, МултиДвострано Печатење Производ Димензии : 12x 5x 14.5 инчи.И

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Дизајн Инструкции : Целосна Рамка за Печатење, МултиДвострано Печатење Производ Димензии : 12x 5x 14.5 инчи.И

【Издржлив Материјал】 : Twill крпа,полиестер обвивка,патент затворање 【Димензии】 : 11.5 4.5 13 инч / 29.2 11.4 33 C

Материјал : Twill ткаат.Лесни, Издржливи, Повеќенаменски.Големина на : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО.Надворешниот дизајн

Високо Квалитетен Материјал : Овој дедо мраз на скутер стилски прашка торба е направен од лесен,трајни и

Најлон обвивка.Патент затворање.Швајцарскиот Опрема Унисекс Sherpa 16 Најлон Ранец, Возрасни, Црна / Сива, OS.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

100% Полиестер.Ткаенини : Рециклираат.Прицврстување : Zip.Прилагодливи Рамо, Рака, Копче Клип, Лаптоп Џеб, По

【Големина】 : 29.4x20x40cm / 11.5x8x16 ВО 【Материјал】 : Twill ткаат, Плетенка појас, на Нетоторба 【Дизајн】 : Allinclusive п�

Димензии : 14.4x6.3x3.3 во / 36.5x16x8.4 см(L x W x H) на Овој гласник торба чанта не е голем ранец, но тоа е голема големи�

Високо Квалитетен Материјал : Овој Дедо Мраз стилски прашка торба е направен од лесен,трајни и уникатни

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

Материјал : Оксфорд ткаенина.Широк рака,прилагодлив,цврсти и издржливи.Тоа е лесен и пренослив.Кога не е

Дизајн Инструкции : Целосна Рамка за Печатење, МултиДвострано Печатење Производ Димензии : 12x 5x 14.5 инчи.И

【Големина】 : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО 【Материјал】 : Twill ткаат, Плетенка појас, на Нетоторба 【Дизајн】 : Allinclusive пе

Scroll