Ново
TIANHONGDAISHU Мажите Cowhide Кожа Прашка Торба Градите Торба Торба Crossbody Торба Ранец за Машки

TIANHONGDAISHU Мажите Cowhide Кожа Прашка Торба Градите Торба Торба Crossbody Торба Ранец за Машки

Достапност: Залиха
DEN 1583.76

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : TIANHONGDAISHU Прашка Торба е направен на СТП кожа со врвен квалитет патентите и издржливи рака клип.Издржлив и лесен модерен градите торба.Тоа е совршената големина и се чини дека има многу цврста конструкција.Големината на тоа што е поголемо од fanny пакет, но не е толку голема како ранец.Големина : 23.5 cm L X 8cm W X 36cm H. STRUCTION : Две главни џебови со преграда и мали внатрешни пошта.Една назад патент џеб и еден џеб на страна.Секој патент на knapsack има кожа се повлече на неа, па лесно можете да зафат тоа.Тоа може да ги собере сите основи, како што се шише за вода, поттикне, телефон, полесни, паричник, копчиња, MP3, пенкала, моќ банка, и така натаму.ГОЛЕМА ФЛЕКСИБИЛНОСТ : Постои приклучок за слушалки дупка во горниот дел, што е погодно за вас и да слушате музика.Satchel рака е прилагодлив и може да се лево или десно рамо, одговара редовни и плус големина на човек.Овој стилски прашка торба може да се користи како градите торба и торба.OCASSION : Сите одеднаш одржување на рацете да ви бидат слободни, па можете да уживате повеќе.Одлична и за внатрешна и надворешна употреба вклучувајќи ги и бизнис, туризам, патувања, кампување, училишни материјали, велосипедизам, спортски настани,итн.Само во право за водење на вашиот суштински работи, се затвори и безбедно.Ние и ветуваме најдобра услуга на клиентите.Ако имате било каков проблем во врска со објектот, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.TIANHONGDAISHU mens кожа прашка торба crossbody торба ранец Пол : Мажи Материјал : Cowhide кожа Мерка Висина 36cm x Дебелина 8см х Ширина 23.5 Структура 2*главни џебови, 1*преграда, 1* zippered внатрешниот џеб, 1*компјутерски преграда, 1*zippered задниот џеб, 1*џеб со приклучок за слушалки кабел дупка Карактеристики 1. Тоа може да се сместат мини чадор, приклучок за слушалки, слушалка, i Pad mini, телефон и паричник, кредитна картичка, итн. 2. Секојдневен стил со користење на : одење, музеи, забавни паркови, велосипедизам, турнеи, пешачење, шопинг, колеџ, училиште и во секојдневниот користење. 3. Најдобар Натпревар : Комплименти различни стил фустан и чевли во појавување на бојата. 4. Најдобар подарок за вашиот татко, брат, дечко, сопруг и сите мажи.Забелешки 1. Ве молиме да се чува на суво место кога не е во употреба и Чистење со професионална кожа масло. 2. За Големина на : Големина може да се 2cm/1 инчен неточноста поради рака мерка.Овие мерки се наменети како водич да ви помогне да ја одберете точната големина.Ви благодариме за вашето разбирање. 3. За Боја : прецизна боја на ставки може да се разликуваат во зависност од специфичните монитор, поставки и услови на осветлување.На предмети, бои прикажан треба да се користи само како приближна водич. 4. Ние и ветуваме најдобра услуга на клиентите.Ако имате било каков проблем во врска со објектот, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Студентот Ранец е Направен од Twill Ткаат и Ткаени Појас со Гласник Торба,на Лесни С

Димензии : L X W X H 15.3*9.8*3.9 Инчи (39*25*10 См), Изберете Прашка Торба Голема Право Големина И Тежина Да Се Донесе �

Големина на : 10.53*5.85*12 87 IN; Материјали : најлон.Обичај: цената на кесите ги вклучува трошоците за прилаго

【Големина】 : 29.4x20x40cm / 11.5x8x16 ВО 【Материјал】 : Twill ткаат, Плетенка појас, на Нетоторба 【Дизајн】 : Allinclusive п�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【Издржлив Материјал】 : Twill крпа,полиестер обвивка,патент затворање 【Димензии】 : 11.5 4.5 13 инч / 29.2 11.4 33 C

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Дизајн Инструкции : Целосна Рамка за Печатење, МултиДвострано Печатење Производ Димензии : 12x 5x 14.5 инчи.И

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Дизајн Инструкции : Целосна Рамка за Печатење, МултиДвострано Печатење Производ Димензии : 12x 5x 14.5 инчи.И

100% Полиестер.Ткаенини : Рециклираат.Прицврстување : Zip.Прилагодливи Рамо, Рака, Копче Клип, Лаптоп Џеб, По

Материјал : Оксфорд ткаенина.Широк рака,прилагодлив,цврсти и издржливи.Тоа е лесен и пренослив.Кога не е

【Големина】 : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО 【Материјал】 : Twill ткаат, Плетенка појас, на Нетоторба 【Дизајн】 : Allinclusive пе

【Големина】 : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО 【Материјал】 : Twill ткаат, Плетенка појас, на Нетоторба 【Дизајн】 : Allinclusive пе

Материјал Големина Опис Полиестер Композитни Крпа, 9cm×19cm×39cm / 3.5 во×7.5 Во×15.3 во.Производ Изведба Ова Град

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Материјал : Twill ткаат.Лесни, Издржливи, Повеќенаменски.Големина на : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО.Надворешниот дизајн

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Злато е Салата GGBAG127 Разлика Печатени Логото Ранец.Контраст дизајн со брендирани патент повлекува и печ�

Големина на : 11.7*5.07*15 99 IN; Материјали : најлон.Обичај: 1 nameplate и 2 патентите, тие се достапни за сопствени у

Опис На Производот Superfine ВодаОтвратителен Полиестер Платно, Ја Имитира Најлон Мека И Мазна Webbing.Двојно П

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Scroll