Ново
Peony Шема Прашка Торба Ранец â€crossbody Ранец За Жени Мажи Јаже Торба Секојдневен Daypack За Патување Пешачење

Peony Шема Прашка Торба Ранец â€crossbody Ранец За Жени Мажи Јаже Торба Секојдневен Daypack За Патување Пешачење

Достапност: Залиха
DEN 599.76

Димензии : L X W X H 15.3*9.8*3.9 Инчи (39*25*10 См), Изберете Прашка Торба Голема Право Големина И Тежина Да Се Донесе Погодност За Вашето Патување.Оваа Градите Торба Е Направен Од Лесен, Издржливи, Вода-Отвратителен Материјал, Добра Навремено Отпор, Силни И Издржливи.Висок Капацитет За Складирање.Анти-Кражба Патент Џеб На Грбот Може Да Се Одржи Вредни Мали Предмети.Постои Patch Џеб На Страната На Градите Џеб, Може Да Се Стави Чадор Или Чаша Вода, Итн.Постои Zippered Складирање Торба Во Внатрешноста, Која Може Да Се Користи За Чување На Кеси Заедно Или Како Џеб.Тоа Може Да Се Користи Како Гласник Торба/Торба/Crossbody Торба/Неврзан Ранец/Рака Торба/Градите Торба/Патна Торба/Работа Или Бизнис Торба.Погоден За Повеќето Луѓе : Возрасни, Мајки, Девојки, Девојки, Колеџ Студентите, Тинејџери, Канцеларијата На Работниците, Отворено Спортски Ентузијасти, Итн.Многу Погоден За Патување, Вежби, Јога, Фитнес Секојдневна Употреба.Една Од Главните Џеб, Еден Складирање Торба Внатре, Патент Затворање, Скриен Џеб На Грбот, Патент Затворање, И Отворена Мрежа Џеб На Страна.Постојат Два Виси Токи На Дното И Мрежа Patch Џеб На Рака.На Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди Во Должина Од 23 - 45 Inch.Zip Затворање.Флексибилни Satchel Рамо, Рака Се Движеа Од 23 До Максимум 45 Инчи Може Да Се Прилагоди Лабава Или Тесни.Совршено Одговара На Вашето Тело.Два Начини На Работа : Лево Или Десно.Ослободат Вашите Притисок Со Долгорочни Земе.Дише Во Облик На Поместена Рамо, Рака И Задниот Панел Се Од Исклучително Удобен И Лесен, Кој Ќе Го Објави На Топлина, Наместо Да Се Акумулира.Направени Од Издржлив, Водоотпорен Полиестер Со Врвен Квалитет Патентите И Издржливи Рака Клип.Нашите Торба Е На Печатени Шема.Секоја Торба Ќе Биде Од Мала Разлика Поради Ткаенина Намали.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

★ Структура : Ранец големина : 11.5x8x16 инчи (29.4x20x40cm).Тоа е лесно да се носат notepads, картичка читатели и други �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

H 45см x L 34cm x D 15cm 21 литар приближен капацитет.Одличен Дизајн.Многу добро направени, Силни и издржливи...

Материјал : Оксфорд ткаенина.Широк рака,прилагодлив,цврсти и издржливи.Тоа е лесен и пренослив.Кога не е

Високо Квалитетен Материјал : Овој Дедо Мраз стилски прашка торба е направен од лесен,трајни и уникатни

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

Водоотпорен полиестер ткаенини.Направени во САД или Увезуваат.Овој ранец е изработен од полиестер, вод�

100% Polyvinyl Хлорид.Увезени 100% polyvinyl хлорид обвивка.Патент затворање 21" рамо капка.Рака Мие Само.џебовите : 1 н

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Високо Квалитетен Материјал : Овој дедо мраз на скутер стилски прашка торба е направен од лесен,трајни и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【Неспоредлив Квалитет】 Ова Прашка Торба Се Направени Од Издржлив, ВодаResistantpolyester Со Врвен Квалитет Па�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Внатрешни zippered џеб.Пред складирање џеб со изложени метал патент.Тенок рамо ремени со seatbelt webbing adjusters.Све�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Најлон обвивка.ПОВЕЌЕ ПРЕГРАДИ.Новата Месечина облик, со повеќе џебови за складирање и организација.Гл�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Капацитет : 30l.Висина : 500mm Ширина : 300мм Длабочина : 200mm Волумен : 30 литри Тежина : 700g Еко Cordura Дијамант Ripstop Д�

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【Големина】 : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО 【Материјал】 : Twill ткаат, Плетенка појас, на Нетоторба 【Дизајн】 : Allinclusive пе

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

【Големина】 : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО 【Материјал】 : Twill ткаат, Плетенка појас, на Нетоторба 【Дизајн】 : Allinclusive пе

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Студентот Ранец е Направен од Twill Ткаат и Ткаени Појас со Гласник Торба,на Лесни С

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

Scroll