Ново
DDUU Персоналните Сопствени Име Платно Лесни Ранец Мали Daypack за Жените Daypack Жените (Боја : Сина, Големина : Една Големина)

DDUU Персоналните Сопствени Име Платно Лесни Ранец Мали Daypack за Жените Daypack Жените (Боја : Сина, Големина

Достапност: Залиха
DEN 1012.56

Големина на : 10.53*5.85*12. 87 IN; Материјали : најлон.Обичај: цената на кесите ги вклучува трошоците за прилагодување.Ранец rucksack патување daypack море книга торба повик за патување водоотпорен.Погодна за двете патувања, мажите или жените. 5 година меѓународна гаранција.Големина на : 10.53*5.85*12.87 ВО—Материјали : најлон погоден е за , купување, одење или секојдневна употреба .Применливи сцени : одмор, банкет, спортски, туристички, бизнис.Применливи луѓе / сценарија : студија, патување, фитнес центар, викенд или дневни складирање употреба.Удобни и модерни : лесни секојдневен daypack рамномерно дистрибуира тежина на двете рамења користење поместена ремени .Применливи сцена : висок товарот, многу погодна за на училиште , за употреба на отворено .Повод : тоа погоден за пикник пешачење торба и други активности на отворено .На daypack стана нов миленик на модата, што ќе ви овозможи да се најдете во истиот моден тренд .Применливи сцена : училиште, туристички mountaineering , обука класа посебно, шопинг, зоолошка градина, отворено спорт , мажите и жените се применливи.Тоа е погоден за патување за работа на училиштето и секојдневна употреба .Повик daypack : совршено функционира како торба, градите пак , crossbody ранец , патна торба , бизнис торба , мулти - цел торба , отворено спортска торба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Патент затворање.ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВИ ПЕШАЧЕЊЕ РАНЕЦ BACKPANEL : Висок квалитет на професионален ранец за к

Материјал : Оксфорд ткаенина.Широк рака,прилагодлив,цврсти и издржливи.Тоа е лесен и пренослив.Кога не е

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【Издржлив Материјал】 : Twill крпа,полиестер обвивка,патент затворање 【Димензии】 : 11.5 4.5 13 инч / 29.2 11.4 33 C

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

100% Polyvinyl Хлорид.Увезени 100% polyvinyl хлорид обвивка.Патент затворање 21" рамо капка.Рака Мие Само.џебовите : 1 н

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

★ Структура : Ранец големина : 11.5x8x16 инчи (29.4x20x40cm).Тоа е лесно да се носат notepads, картичка читатели и други �

СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Студентот Ранец е Направен од Twill Ткаат и Ткаени Појас со Гласник Торба,на Лесни С

【Големина】 : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО 【Материјал】 : Twill ткаат, Плетенка појас, на Нетоторба 【Дизајн】 : Allinclusive пе

Дизајн Инструкции : Целосна Рамка за Печатење, МултиДвострано Печатење Производ Димензии : 12x 5x 14.5 инчи.И

Внатрешни zippered џеб.Пред складирање џеб со изложени метал патент.Тенок рамо ремени со seatbelt webbing adjusters.Све�

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

Најлон обвивка.ПОВЕЌЕ ПРЕГРАДИ.Новата Месечина облик, со повеќе џебови за складирање и организација.Гл�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【Неспоредлив Квалитет】 Ова Прашка Торба Се Направени Од Издржлив, ВодаResistantpolyester Со Врвен Квалитет Па�

Scroll