Ново
Roxy Жените Секогаш Core 8l Екстра-мали Ранец

Roxy Жените Секогаш Core 8l Екстра-мали Ранец

Достапност: Залиха
DEN 840.00

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Печатени REPREV следат, рециклиран полиестер направена од пластични шишиња. 3 главни zip-up за замрзнување. 3 zip-до пред џеб.Прилагодливи поместена рамо ремени.На Roxy омилени.Добиете твое денес!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

H 45см x L 34cm x D 15cm 21 литар приближен капацитет.Одличен Дизајн.Многу добро направени, Силни и издржливи 11.8x5.2

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【Големина】 : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО 【Материјал】 : Twill ткаат, Плетенка појас, на Нетоторба 【Дизајн】 : Allinclusive пе

【Издржлив Материјал】 : Twill крпа,полиестер обвивка,патент затворање 【Димензии】 : 11.5 4.5 13 инч / 29.2 11.4 33 C

Капацитет : 30l.Висина : 500mm Ширина : 300мм Длабочина : 200mm Волумен : 30 литри Тежина : 700g Еко Cordura Дијамант Ripstop Д�

100% Polyvinyl Хлорид.Увезени 100% polyvinyl хлорид обвивка.Патент затворање 21" рамо капка.Рака Мие Само.џебовите : 1 н

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Внатрешни zippered џеб.Пред складирање џеб со изложени метал патент.Тенок рамо ремени со seatbelt webbing adjusters.Све�

【Неспоредлив Квалитет】 Ова Прашка Торба Се Направени Од Издржлив, ВодаResistantpolyester Со Врвен Квалитет Па�

Полиестер обвивка.Патент затворање ❤.【Материјал】Прашка Торба е направен од Високогустина Најлон тка�

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Студентот Ранец е Направен од Twill Ткаат и Ткаени Појас со Гласник Торба,на Лесни С

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

100% Полиестер.Ткаенини : Рециклираат.Прицврстување : Zip.Прилагодливи Рамо, Рака, Копче Клип, Лаптоп Џеб, По

Високо Квалитетен Материјал : Овој дедо мраз на скутер стилски прашка торба е направен од лесен,трајни и

Најлон обвивка.ПОВЕЌЕ ПРЕГРАДИ.Новата Месечина облик, со повеќе џебови за складирање и организација.Гл�

Материјал : Оксфорд ткаенина.Широк рака,прилагодлив,цврсти и издржливи.Тоа е лесен и пренослив.Кога не е

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Големината Е 15*11.4*6.3 Инчи, И Просторот Е Доволно Да Се Приспособат На Вашите Дневни Потреби, Како Што Се К�

Поместена и прилагодливи рамо ремени.Главната архивиран оддел содржи лаптоп џеб со ВЕЛКРО бренд fastener з�

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

Патент затворање.ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВИ ПЕШАЧЕЊЕ РАНЕЦ BACKPANEL : Висок квалитет на професионален ранец за к

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Scroll