Ново
Zecxsds апстракт Прашка Торба Прашка Crossbody Ранец свитлива водоотпорен Рамо Градите Отворено Пешачење патување за жени мажи

Zecxsds апстракт Прашка Торба Прашка Crossbody Ранец свитлива водоотпорен Рамо Градите Отворено Пешачење патување

Достапност: Залиха
DEN 359.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : 12(В)X8.3(W)X2.5(D)инчи, прилагодливи рамо, рака, унисекс.МЕКА И ВОДООТПОРЕН : телото е направена од ултра-фини вода-отвратителен полиестер ткаенини, што е ултра-лесни и меки.Тоа може да биде лесно да се преклопени и се чуваат во мала кутија кога не е во употреба.На рамо ремени се направени од најлон-како мека и мазна webbing, што е добро и носат-отпорни.МИНИМАЛИСТИЧКИ ДИЗАЈН : двоен патент отворање на главниот џеб, може да се стави некои дневни потреби, мал три-димензионални џеб во внатрешноста може да се користи за чување на документи, и други скапоцености, можете да флип на овој мал три-димензионални џеб за да ги зачувате целиот градите торба кога не е во употреба , А zippered џеб од надвор се користи за чување на некои корисна мали предмети, лесно за чување на предмети.ЛЕВО И ДЕСНО НАЗАД МЕТОД : Две D токи дизајн на грбот, можете да изберете лево и десно назад метод според вашите сопствени желби да се намали товарот на рамениците.МУЛТИ-ЦЕЛ : Можете да изберете да го носат на вашиот градите или рамениците според вашите желби, и да го користите кога сте надвор велосипедизам, референци, патува, и работи, за ослободување на вашите раце.Zecxsds Прашка Backpack Waterproof, ултра-лесни и меки материјали, со мала тежина од торбата, ќе не донесе вишокот на оптоварување и намалување на рамо притисок.Можете да изберете да го користите како торба, градите торба или друга поддршка метод сакате, и тоа може да биде укината и чуваат каде сакате да ги зачувате тоа кога не е во употреба.Прилагодливи рамо ремени, носат-отпорни, и непречено, со две D токи на задната страна, што ќе ви овозможи да се префрлате помеѓу левиот и десниот бек методи во зависност од вашите преференции, намалување на товарот на рамената.Детали за производот : Тежина : 0.35 LBDimensions : 12 x 8.3 x 2.5 инчи.Материјал : водоотпорен polyester Uses : спортски, туристички, shopping Washing : рака мие.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Опис На Производот Superfine ВодаОтвратителен Полиестер Платно, Ја Имитира Најлон Мека И Мазна Webbing.Двојно П

Високо Квалитетен Материјал : Овој дедо мраз на скутер стилски прашка торба е направен од лесен,трајни и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

Полиестер обвивка.Патент затворање ❤.【Материјал】Прашка Торба е направен од Високогустина Најлон тка�

Големината Е 15*11.4*6.3 Инчи, И Просторот Е Доволно Да Се Приспособат На Вашите Дневни Потреби, Како Што Се К�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Внатрешни zippered џеб.Пред складирање џеб со изложени метал патент.Тенок рамо ремени со seatbelt webbing adjusters.Све�

Sternum рака со свирче стабилизира пакет и дава превозникот итен аудио Предупредување.Вграденво хидратаци

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Патент затворање.ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВИ ПЕШАЧЕЊЕ РАНЕЦ BACKPANEL : Висок квалитет на професионален ранец за к

Големината Е 15*11.4*6.3 Инчи, И Просторот Е Доволно Да Се Приспособат На Вашите Дневни Потреби, Како Што Се К�

【Големина】 : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО 【Материјал】 : Twill ткаат, Плетенка појас, на Нетоторба 【Дизајн】 : Allinclusive пе

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Дизајн Инструкции : Целосна Рамка за Печатење, МултиДвострано Печатење Производ Димензии : 12x 5x 14.5 инчи.И

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Студентот Ранец е Направен од Twill Ткаат и Ткаени Појас со Гласник Торба,на Лесни С

Високо Квалитетен Материјал : Овој Дедо Мраз стилски прашка торба е направен од лесен,трајни и уникатни

【Издржлив Материјал】 : Twill крпа,полиестер обвивка,патент затворање 【Димензии】 : 11.5 4.5 13 инч / 29.2 11.4 33 C

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Големина : 7.5x15.3x3.5 Инчи.ВисокоКвалитетни Материјали : Висок Квалитет Со Голема Густина Полиестер Композ�

Scroll