Ново
Волкот Унисекс Градите Кеси Crossbody Прашка Ранец Патување Пешачење Daypack Crossbody Торба За Жени Мажи

Волкот Унисекс Градите Кеси Crossbody Прашка Ранец Патување Пешачење Daypack Crossbody Торба За Жени Мажи

Достапност: Залиха
DEN 421.92

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【Неспоредлив Квалитет】 - Ова Прашка Торба Се Направени Од Издржлив, Вода-Resistantpolyester Со Врвен Квалитет Патентите И Издржливи Рака Клип.Тоа е Многу мала Тежина за Да ја Носат При Пешачење Или возење Велосипед Надвор,Рамо, Рака Изграден Во Баласт, Дише Рака Те Прави Заборавајте Сте Дури и Носи Торба. 【Погодно & Lightweigh】 - Size - 15.3 X 7.5 X 3.5 Инчи (L X W X H).Кога Не Е Во Употреба, Овој Ранец Намалува Големината На Великодушно Големина На Хамбургер.Па Лесно Може Да Се Пакувам Во Вашиот Куфер За Употреба На Нивните Дестинација Како Дополнителна Перниче За Патување. 【Прилагодливи Рака】 - На Рамо, Рака Е Доволно Долго За Да Ја Прилагодите, Одговара Мал Плус Големина.Она што Е Посебно За Овој Ранец Е Дека Ремени се Префрлите Од страна На Страна.Не Се Случи Ова Што Често?Ранци Може Да Се Прават И Рамена Болка Кога Ќе Го Носат Тешки Предмети За Долго Време.Но, Со Овој Една Торба, Можете Да Се Префрлите На Друг Рамо За Олеснување. 【Разумен Дизајн】 : Основен Патент Џеб Внатрешноста Е Погодно Да Се Носат Моќ Банка, U Дискови.И Постои Patch Џеб На Внатрешноста Со Еластична Затворање За Чување На Некои Важни Лични Предмети, Како Што Се Телефони, Клучеви, Сертификати Итн.Џеб Надвор Е Удобен За Носење На Телефони, Таблети, Дневни Потреби, Итн.Patch Џеб На Секоја Страна За Шише За Вода.Постојат Два Уво Токи На Дното На Торбата, Може Да Се Откажам Крпа Или Облека. 【Разноврсна & Подарок : 】 Оваа Прашка Ранец Го Прави Исклучително Удобно И Практично Да Ги Носат И Организира Сите На Вашиот Опрема.Одговараат За Планинарење, Лов, Риболов, Кампување, Качување, Патување, Плажа, Трчање, Одење, Шопинг, Пешачење, Салата, Училиште, Патувања, Отворено, Велосипедизам, Мотоциклизам, Работа, Канцеларија, Бизнис.Моден Симпатична Дизајн Градите Чантата, Исто Така, Е Совршен Подарок За Жени, Мажи, Момчиња, Девојки Тинејџерите Младите Деца.Зошто Да Се Избере Нашиот Slingbag?Мулти-Функционална Површина, Accessary Оддел Со Функционална Џебови За Да Се Задржи Кабелот За Напојување, Глувчето, Книги, Ливчиња И Др.Може Да Се Користи Како Гласник Торба / Торба / Crossbody Ранец / Неврзан Daypack / Прашка Торба / Градите Торба / Патна Торба / Работа Или Бизнис Торба, Погоден За Канцеларија, Училиште, Отворено, Деловни И Други Occasions Tips : Миење Со Благ Детергент И Чиста Вода, Хлор.Compacity : 1. Поголем Zippered Комората Е Компатибилен Со I-Pad, Книги, Облека, Камери, Шуми Или Други 6-11 Инчен Таблети, Etc2. Помали Zippered Еден За Телефони, Powerbank, Паричникот Или Outdoor/Travel Sundries3. 2 Mesh Кеси Во Секоја Страна За Вода Bottle401. Тока Затворање Може Да Висат Крпа Или Облека Кога Има Прошетка Или Патување Надвор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Студентот Ранец е Направен од Twill Ткаат и Ткаени Појас со Гласник Торба,на Лесни С

★ Структура : Ранец големина : 11.5x8x16 инчи (29.4x20x40cm).Тоа е лесно да се носат notepads, картичка читатели и други �

Полиестер обвивка.Патент затворање ❤.【Материјал】Прашка Торба е направен од Високогустина Најлон тка�

Големина : 7.5x15.3x3.5 Инчи.ВисокоКвалитетни Материјали : Висок Квалитет Со Голема Густина Полиестер Композ�

Материјал : Оксфорд ткаенина.Широк рака,прилагодлив,цврсти и издржливи.Тоа е лесен и пренослив.Кога не е

100% Полиестер.Ткаенини : Рециклираат.Прицврстување : Zip.Прилагодливи Рамо, Рака, Копче Клип, Лаптоп Џеб, По

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Најлон обвивка.ПОВЕЌЕ ПРЕГРАДИ.Новата Месечина облик, со повеќе џебови за складирање и организација.Гл�

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

H 45см x L 34cm x D 15cm 21 литар приближен капацитет.Одличен Дизајн.Многу добро направени, Силни и издржливи 11.8x5.2

Опис На Производот Superfine ВодаОтвратителен Полиестер Платно, Ја Имитира Најлон Мека И Мазна Webbing.Двојно П

Капацитет : 30l.Висина : 500mm Ширина : 300мм Длабочина : 200mm Волумен : 30 литри Тежина : 700g Еко Cordura Дијамант Ripstop Д�

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Високо Квалитетен Материјал : Овој дедо мраз на скутер стилски прашка торба е направен од лесен,трајни и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Големината Е 15*11.4*6.3 Инчи, И Просторот Е Доволно Да Се Приспособат На Вашите Дневни Потреби, Како Што Се К�

100% Polyvinyl Хлорид.Увезени 100% polyvinyl хлорид обвивка.Патент затворање 21" рамо капка.Рака Мие Само.џебовите : 1 н

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

Внатрешни zippered џеб.Пред складирање џеб со изложени метал патент.Тенок рамо ремени со seatbelt webbing adjusters.Све�

Водоотпорен полиестер ткаенини.Направени во САД или Увезуваат.Овој ранец е изработен од полиестер, вод�

СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Студентот Ранец е Направен од Twill Ткаат и Ткаени Појас со Гласник Торба,на Лесни С

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Високо Квалитетен Материјал : Овој Дедо Мраз стилски прашка торба е направен од лесен,трајни и уникатни

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

Scroll