Ново
ПУМА Evercat Кандидат Ранец

ПУМА Evercat Кандидат Ранец

Достапност: Залиха
DEN 1323.84

Прилагодливи ремени.Поместена назад панели.Преден џеб организаторот.Страна мрежа џебови.Внатрешни работи лаптоп ракав.Screenprinted лого.Издржливи, функционални и тактилни.Изграден за да трае со екстра мек материјал и долго ремени за удобно носење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Прилагодливи ремени.Поместена назад панели.Преден џеб организаторот.Страна мрежа џебови.Внатрешни раб

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【Издржлив Материјал】 : Twill крпа,полиестер обвивка,патент затворање 【Димензии】 : 11.5 4.5 13 инч / 29.2 11.4 33 C

100% Polyvinyl Хлорид.Увезени 100% polyvinyl хлорид обвивка.Патент затворање 21" рамо капка.Рака Мие Само.џебовите : 1 н

Прилагодливи ремени.Поместена назад панели.Преден џеб организаторот.Страна мрежа џебови.Внатрешни раб

Издржливи тежина : 345g приближно; Супер едноставен и класичната degisn, една од главните џеб(внатрешен со ед

Материјал : Twill ткаат.Лесни, Издржливи, Повеќенаменски.Големина на : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО.Надворешниот дизајн

【Издржлив Материјал】 : Twill крпа,полиестер обвивка,патент затворање 【Димензии】 : 11.5 4.5 13 инч / 29.2 11.4 33 C

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Патент затворање.ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВИ ПЕШАЧЕЊЕ РАНЕЦ BACKPANEL : Висок квалитет на професионален ранец за к

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : Оксфорд ткаенина.Широк рака,прилагодлив,цврсти и издржливи.Тоа е лесен и пренослив.Кога не е

Злато е Салата GGBAG127 Разлика Печатени Логото Ранец.Контраст дизајн со брендирани патент повлекува и печ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

Scroll