Ново
ПУМА Evercat Кандидат Ранец

ПУМА Evercat Кандидат Ранец

Достапност: Залиха
DEN 1323.84

Прилагодливи ремени.Поместена назад панели.Преден џеб организаторот.Страна мрежа џебови.Внатрешни работи лаптоп ракав.Screenprinted лого.Издржливи, функционални и тактилни.Изграден за да трае со екстра мек материјал и долго ремени за удобно носење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Дизајн Инструкции : Целосна Рамка за Печатење, МултиДвострано Печатење Производ Димензии : 12x 5x 14.5 инчи.И

ГОЛЕМИНА : 14"W x 18.5"Х Печатени област е 10.2" 11".Боја во печати : Темно Бензински Сина Бела боја.КАТНА ПРОСТОР :

Издржливи тежина : 345g приближно; Супер едноставен и класичната degisn, една од главните џеб(внатрешен со ед�

Материјал : Twill ткаат.Лесни, Издржливи, Повеќенаменски.Големина на : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО.Надворешниот дизајн

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Големина на : 11.7*5.07*15 99 IN; Материјали : најлон.Обичај: 1 nameplate и 2 патентите, тие се достапни за сопствени у

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【Големина】 : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО 【Материјал】 : Twill ткаат, Плетенка појас, на Нетоторба 【Дизајн】 : Allinclusive пе

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Високо Квалитетен Материјал : Овој дедо мраз на скутер стилски прашка торба е направен од лесен,трајни и

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

【Големина】 : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО 【Материјал】 : Twill ткаат, Плетенка појас, на Нетоторба 【Дизајн】 : Allinclusive пе

Материјал : полиестер.Димензии : За 11.8*17.7*5.1 во или 30*45*13 см (L*H*W).На лаптоп на преградата во внатрешноста на

Најлон обвивка.Патент затворање.Швајцарскиот Опрема Унисекс Sherpa 16 Најлон Ранец, Возрасни, Црна / Сива, OS.

Материјал : Оксфорд ткаенина.Широк рака,прилагодлив,цврсти и издржливи.Тоа е лесен и пренослив.Кога не е

Димензии : L X W X H 15.3*9.8*3.9 Инчи (39*25*10 См), Изберете Прашка Торба Голема Право Големина И Тежина Да Се Донесе �

Капацитет : 30l.Висина : 500mm Ширина : 300мм Длабочина : 200mm Волумен : 30 литри Тежина : 700g Еко Cordura Дијамант Ripstop Д�

★ Структура : Ранец големина : 11.5x8x16 инчи (29.4x20x40cm).Тоа е лесно да се носат notepads, картичка читатели и други �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Патент затворање.ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВИ ПЕШАЧЕЊЕ РАНЕЦ BACKPANEL : Висок квалитет на професионален ранец за к

【Издржлив Материјал】 : Twill крпа,полиестер обвивка,патент затворање 【Димензии】 : 11.5 4.5 13 инч / 29.2 11.4 33 C

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : TIANHONGDAISHU Прашка Торба е направен на СТП кожа со врвен квалитет патентите и издржливи

Материјал Големина Опис Полиестер Композитни Крпа, 9cm×19cm×39cm / 3.5 во×7.5 Во×15.3 во.Производ Изведба Ова Град

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Scroll