Ново
Harem Панталони за Жени е Широк Нога Панталони Сонцето Месечината Печатени Гроздобер Еластичен Појас на Повик Лабава Долги Панталони Панталони

Harem Панталони за Жени е Широк Нога Панталони Сонцето Месечината Печатени Гроздобер Еластичен Појас на Повик

Достапност: Залиха
DEN 143.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.pajama панталони за жени. 4+ ѕвезда стилови за вас!Увезени. ✔✔За Големина : Ве Молиме Изберете Големина Според Големината На Табелата Во Производот Слика!Повеќе големината информации ве молиме погледнете на големината на табелата во сликата, препорачуваме 1-2 големина нагоре.Ако имате било какви прашања во врска со фустан, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение за вас во рок од 24 часа.Копче затворање.Машина За Миење.МАТЕРИЈАЛ : Полиестер, Spandex.Меки, лесни, дише.јога панталони се изработени од највисок квалитет ткаенина, удобен водат & многу издржливи да ти чува ладно, суво & удобно како да работат надвор. 4 Начин се Водат & Разгореа Bootleg : Користење на 4-начин се водат материјал да се промовира и компресија и поддршка.Мало одблесокот bootleg јога панталони во ракави дизајн да се создаде рационализација силуета,давање на тенки изглед.Еластичен Појас и Drawstring : целосна должина песна панталони ќе направи да се чувствувате удобно кога сте дома.Половината бенд е многу еластична и не стиснете на сите.Тоа е во прилог со прилагодливи drawstring за совршено се вклопуваат.Клучни Worders : Широк нога, еластичен појас, директно нога, слаби нозе, лабави, висок половината, еластичен појас, drawstring, директно нога, длабоки џебови, joggers за жените, вообичаена дневна панталони, јога панталони, тренингот работи панталони, отворено дневна облека, пижами панталони за жени, спијат ноќе дневна панталони, спортски панталони, тренингот leggings за жените.Прилики : тренингот јога панталони се толку меки, дише и удобно, што дефинитивно може да се носат сите сезони.Совршени за фитнес ентузијасти и секојдневниот одмор.Вообичаена дневна панталони одлична за јога, пилатес, вежби, спортски, одмор, плажа, спиење, дневна околу себе, секојдневно носење и видот на тренингот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✦Клиент е Бог, 715 дена, Време на Испорака, Бесплатно Враќање или Размена Политика 【Голема Подароци】Одл�

49% Памук, 47% Полиестер, 4% Elastane.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Боја црна е солидна вистински тем�

55% Памук, 39% Полиестер, 6% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Средината на пораст, редовно се вк�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Spandex.Не Кајгана.Во здолништ�

Увезени.Rider Напад Позиција (РАП) конструкција за подобрување на ергономски одговара на велосипед.Топлин

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 97% Памук, 3% Spandex.Увезени.Патент затвора

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Патент затворањ�

Се повлече На затворање.Постои една големина (Биста / 27.6 инчен 35.4 инчен ;должина / 33.9 инчи ) ве Молиме пров�

Полиестер,Spandex.Не Кајгана.Во здолниште е многу мек и еластичен.Полиестер и Spandex материјал, густа ткаенин�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Рака Мие Само.Шел : 70% viscose / 20% п

Полиестер,Spandex.Не Кајгана.Во здолниште е многу мек и еластичен.Полиестер и Spandex материјал, густа ткаенин�

100% Памук.Само Вратоврска затворање.Машина За Миење.Материјал : ,90%Памук+10%Лен.тежина : 0.4 LB,Овој удобен кра

Бамбус.Материјал : Полиестер.Панталона Стил : Harem Панталони.Дише Ткаенини : Тие ќе се спречи startup на пот ил

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Chiffon.Увезени ✿✿【Материјал】 : Полиес�

97% Полиестер, 3% Spandex.Направени во САД или Увезуваат.Патент затворање.Машина За Миење.Современите одговар

Вратоврска затворање ????Материјал : 95% Полиестер и 5% Spandex.Ткаенината е еластичен,лесни мека и дише,без брч

База : 100% Најлон; 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Суво Чистење Само.Современите одговара.XXS (0 / 2) XS (

95% Памук, 5% Spandex.Копче затворање.Рака Мие Само.Нашата Големина е Различна од НАС Големина, НЕ КОРИСТЕТЕ ГО

Scroll