Ново
Venum тркала додатоци 32 Pc Прав Обложени Злато Скок Повлечи Ореви | M14x1.5 | 4.5 инчен Висок | 1 Парче Изградба | за 1999-2020 Silverado Сиера 2500 HD 3500HD 8x6.5 8x180MM 8x210MM

Venum тркала додатоци 32 Pc Прав Обложени Злато Скок Повлечи Ореви | M14x1.5 | 4.5 инчен Висок | 1 Парче Изградба

Достапност: Залиха
DEN 3248.40

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. 32 Pc Сосема Нов 4.5" Високи Злато Скок Повлечи Ореви + 1 Копче ( Прав Обложени Заврши ).Повлечи Орев Спецификации : Количина : 32 Компјутери Боја : Злато Крај : Мазна Стил : Цврсти Скок Повлечи Ореви Height : 115 MM (4.5") Ширина : 23 ММ (.95") Серија : 9 Серија Venum.Најжешките Резервни Повлечи Ореви Од На Пазарот Денес.Прав Обложени Не Се Насликани. 1000 Час Сол Спреј Тест.Екстра Долг Штекер Алатка Акти, Како и Клуч, Кој Додава Слој НА Сигурност Против Тркала Крадци.Над 100 Бои Во Акции Подготвени Да Брод.Треба Прилагодено Боја?Дозволете Ни Да Знаеме, Ние Може Да Се Направи Тоа Да Се Случи!!. [ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ ] Нови 32 Pc Сет на Злато "ЦВРСТИ СКОК" Челик Повлечи Ореви.Одговара на сите 14x1.5 возила со резервни тркала & конусна седење.Овие повлечи ореви не се евтини обичните повлечи ореви.Нашите повлечи ореви се powdercoated и го направи во куќата.Ние може да го прилагодите било повлечи орев на било која боја.Скок Повлечи ореви се НАЈЖЕШКИТЕ резервни повлечи ореви во пазарот.Направена од 10.9 Одделение Челик, 1 Парче изградба.Овие повлечи ореви бараат посебен приклучок за да ја инсталирате/да ги отстраните.Во исто време таа додава безбедност на вашите тркала.Посебно копче е вклучено. [ КОМПАТИБИЛЕН СО ] Сите Години Лавина 1988-2000 C-2500 1988-2000 C-3500 1988-2000 К-2500 1988-2000 К-3500 1988-2019 Изразат Ван 2500 1988-2019 Изразат Ван 3500 1999-2019 Silverado 2500 HD 1999-2019 Silverado 3500 HD SRW & Dually 1999-2014 Приградски 2500 2003-2009 H2 2003-2005 Екскурзија 2003-2016 F-250 2003-2016 F-350 SRW & Dually 1988-2000 C-2500 1988-2000 К-3500 1988-2000 C-3500 1988-2000 К-2500 1999-2019 Savana 2500/3500 1999-2019 Сиера 2500 HD 1999-2019 Сиера 3500 HD SRW & Dually 2000-2019 Yukon XL 2500 2011-2020 Ram меморија 2500 2011-2020 Ram меморија 3500 и ПОВЕЌЕ [ ВАЖНО ЗАБЕЛЕШКИ ] - Совршени За Резервни тркала - Ќе Работи Со Некои Фабрика Тркала Со Конусна Седење Повлечи Дупки (310) 763-0028.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Седиштето Стил Конус Седиште Орев; Конец Големина М12 x 1.5; вкупна Должина 1.24; Хексадецимален Големина 13 / 1

【M14x1.5 Spline Продолжен Тркала Повлечи Ореви】Fitment : Повеќето возила со 14x1.5 тркала studs и тркала кои се корист�

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

12mm x 1.50 Тема големина 3 / 4" Хексадецимален големина 1.40" Целокупната должина 60 Степен Конусна Седиште.Паке�

Направен од Висок Квалитет на ЦПУ Машински T6068 Авиони Алуминиум.M12x1.25мм Thead Теренот 20 Компјутери, и 60mm Дол

конец за големина и должина број на гкл или завртки бара по воланот.Во зависност од тоа кој ќе купат ком

Сет од 20 M14x1.5 Хром 1.50" Долго Камион Мал Дијаметар Повлечи Орев Затворени Крајот Булбус Acorn 6 Spline Со Копче.З

Сет од 20 Хром 9 / 16 UNF Тема 1.54" Долго Камион Мал Дијаметар Повлечи Орев Затворени Крајот Булбус Acorn 7 Spline.Ком

ГОЛЕМИНА : M12 X1.25" Нишка големина , 13 / 16" или 21mm Хексадецимален / Клуч,Вкупната Должина 1.47"(37mm), Ширина / Диј�

Совршена комбинација на челик, прекалени безбедност по прифатлива цена.M12x1.50 Dual Хексадецимален (3 / 4 во.и

★FITMENT★ Пред да нарачате, ве молиме проверете ја големината на завртки на тркалата.Само компатибилни со

Вистински Поларис Производ, дел број : 7547363 Го заменува ОЕМ Дел Број(s) : 7547363 Поларис Хардвер Дел Број : 754736

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

ОДГОВАРА : фабриката алуминиумски тркала на многу Хонда и Акура возила од 1980Тековно.Користете возило ко

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

32 Pc Сосема Нов 4.5" Високи Рамен Maroon Скок Повлечи Ореви + 1 Копче ( Прав Обложени Заврши ).Повлечи Орев Специ�

Тие се обезбедени со 60 степен заострените конус седиште за сит безбедна одговара.Огледалокако завршниц

Произведени од супер светло и силна duralumin.Посебен затворен крајот дизајн поставува тоа, за разлика од ос

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Scroll