Ново
Memorex 32020014034 25GB 4X Пишува-Еднаш BD-R Blu-ray Дискови (5pk, Бисер на Случај)

Memorex 32020014034 25GB 4X Пишува-Еднаш BD-R Blu-ray Дискови (5pk, Бисер на Случај)

Достапност: Залиха
DEN 823.20

Користи сино-виолетова ласерска технологија.Ги подржува high-definition видео снимање.До 5 пати на дигитални содржини капацитет за складирање на стандардот Двд-а на еден слој диск.Компатибилен со Blu-ray способен хардвер само. 25 GB 4 X пишува-еднаш BD-Р. Blu-Ray Дискови (4 X Напишете Еднаш Bd-R; 5 Pk Со скапоцен камен Случаи).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Scroll