Ново
Baoblaze Поштенско Сандаче Ѕид Монтирани Отворено Нерѓосувачки Челик Писмо Пост Пошта Кутија Предлог За Складирање Ѕид Декорација Предлог Кутија - Стил 2

Baoblaze Поштенско Сандаче Ѕид Монтирани Отворено Нерѓосувачки Челик Писмо Пост Пошта Кутија Предлог За Складирање

Достапност: Залиха
DEN 948.00

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и цврсти.Може да се користи и за многу долго време.Tis сандаче ќе помогне да се спречи вашите важни mail од тоа да биде уништен, украдени или заменува.Лесен и waterpoof.Ретро дизајн.доволно широка за да се приспособат на копчињата, гласачките ливчиња, e-mail, пари или проверки со леснотија.Mailbox се одликува со елегантна, современ дизајн.Соодветен капацитет за складирање на коверти, списанија, весници и повеќе.Опис : - Изработени од високо квалитетен материјал, издржлив и цврсти.Може да се користи и за многу долго време. - Tis сандаче ќе помогне да се спречи вашите важни mail од тоа да биде уништен, украдени или заменува. - Лесен и waterpoof.Ретро дизајн.доволно широка за да се приспособат на копчињата, гласачките ливчиња, e-mail, пари или проверки со леснотија. - На поштенско сандаче карактеристики елегантен, современ дизајн. - Соодветен капацитет за складирање на коверти, списанија, весници и повеќе.Спецификација : - Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик - Style1 : Прибл.190x95x270mm/7.48x3.74x10.63in - Style2 : Прибл.215x105x285mm/8.46x4.13x11.22in Package Вклучува : 1 Парче Mailbox Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле coube биде малку поинаков од големината погоре.Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, монитори brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

?Високо квалитетен плексиглас панел + алуминиумски легури ивица донација кутија ?Заклучување со 2 копчи�

Оваа прекрасна БЕЛА метал донација предлог кутија фондподигање кутија команди внимание!Доаѓаат со јас�

Јасно акрилик изградба овозможува учествува за да се види нивното влегување се мешаат околу внатрешнос

Тесен стил слот дека го намалува ризикот од пошта да биде отстранета без клуч.Разновидност : Повеќе од с�

Донација Кутија Десетокот Кутија Предлог Гласачката Кутија со Акрил Знак Држачот.Оваа колекција донац�

Акрилик Знак Носителот Јасно Заглавие 8.5x11 Предлог Кутија Планината Графички Држачот.Овој носител му да

Scroll