Ново
Корисни 1PCS Компатибилен Fuser Филм Ракав за HP 806 830 M806DN M830 M806 M830 C2H67A-Филм Печатач Додатоци

Корисни 1PCS Компатибилен Fuser Филм Ракав за HP 806 830 M806DN M830 M806 M830 C2H67A-Филм Печатач Додатоци

Достапност: Залиха
DEN 909.60

На производ ги користи најдобрите квалитетни материјали, можете да го користите подолго време.Инсталација и отстранување е многу едноставно, можете брзо да го замени тоа, ве молиме да обрнете внимание на конекторот за да се осигура дека тоа е правилно поврзан на вашата машина.Обемни испитувања се врши пред да замине на фабрика за да се осигура дека секој еден е совршен.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ве молиме да го проверите производот модел за да бидете сигурни дека ќе се избере точниот model Compatible Fuser филм ракав за HP 806 830 M806 DN M830 M806 M830 C2 H67 A-Филм се КОРИСТИ ЗА : HP 806 830 M806 DN M830 M806 M830 C2 H67 A-Филм БОЈА : Кафена боја КОЛИЧИНА : 1 BUC.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

Прифаќа Paper Size Обичај, Плик, Правни, Писмо.Auto Document Храна / Листови 50 Листови.Авто Duplexing Функции Copy, Print.Кат

На производ ги користи најдобрите квалитетни материјали, можете да го користите подолго време.Инсталац

Scroll