Ново
Готвач Работи Обичај Унисекс Беркли Готвачи Лигавче Престилка

Готвач Работи Обичај Унисекс Беркли Готвачи Лигавче Престилка

Достапност: Залиха
DEN 1739.76

Обичај Везени Image / Текст. 8.3 оз.Комунални градите џеб.Право хип џеб.Riveted џеб завршува.Ова е прилагодено везени верзија на Готвач Работи Обичај Унисекс Беркли Готвачи Лигавче Престилка со можноста за додавање на вашата персонализирана логото и текст.Ова беше престилка имавме на ум, кога ќе се утврдени да карпа на кулинарски облека индустрија; бунтовен, улица-инспириран и за разлика од нешто пазарот ги видел.Ние се превртува на сценариото и создаде Беркли Готвач е Лигавче Престилка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

100% Полиестер.увоз.Drawstring затворање.Машина за миење [Материјал опис] Водоотпорен Оксфорд ткаенина (полиес

100% Полиестер 进口 1 пакет, вклучувајќи 15 парчиња сина престилки.Големина 6070cm(2428inch).Оваа големина на прест�

【 3 / 8 / 12 ПАКЕТ ПРЕСТИЛКИ се Достапни и ЕФЕКТИВНИ】 ве Молиме кликнете на бојата "3 / 8 / 12 Пакет" или пре�

Погоден за highend кафулиња, ba, дома печење, кујна, нордиските.Уникатен стил, добра изработка, како се облеку

Добра отпорност на триење и мекост.Врз основа на ова, ние не површински третман нека престилка се изедна

Погоден за highend кафулиња, ba, дома печење, кујна, нордиските.Уникатен стил, добра изработка, како се облеку

100% Полиестер.Увезени.Високо Квалитетен Материјал & МултиЦел Да Се Направи Од Премиум Полиестер, Многу М

Увезени.Машина За Миење.Симпатична кујна престилка сет, вклучувајќи 1 водоотпорен престилка, 2 отпорни н

100% Памук.Увезени 100% ПАМУК : Направен од 100% Чиста и Природна Biodegradable Памук Платно.Овие се супериорен квали

КАРАКТЕРИСТИКИ : Жените Печатење Кратко Sleeve V деколте, Блузи Работна Униформа Блуза.УДОБНО ДА се НОСАТ : �

Машина Везови.Masonic Мајстор Масон Cardura Престилка,Јака gauntlets Сет со Дополнителните Сина.Прилагодливи поја�

Twill Ткаенина.Увезени 【ПРИЛАГОДЛИВИ s флорални престилка елегантен избор.Цветните дезени на различни бо

Забава престилка со смешен велејќи дека за сите оние кои сакаат да се готви експериментални јадења; Сов�

100% Памук.Вратоврска затворање.Прилагодливи Престилка.Overtheглавата и околуполовината прилагодливи drawstrin

Дизајниран во Лос Анџелес, направени во Кина.студено миење со слични бои.Сплит и поклопуваат престилка �

100% Полиестер.Материјал : Направен од супер мек, 100% полиестер twill дека е издржлив и лесен.Дизајн Концепт : �

Прилагодливи Врски има големина и има вратот рака, со цел да одговара на повеќето големини.Боја : Розова.

СМЕШНИ ДИЗАЈН : Каже збогум на досадна престилки и да се трансформира вашиот barbeque искуство во хит со ово�

Материјал опис : Стандардна големина 31" L X 26" Широк,fullframe еден двострано печатење,водоотпорен оксфорд по�

65% Полиестер, 35% Памук.Произведено во САД со Американските направени материјали.Премиум квалитет 7.5 унца

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Scroll