Ново
ПИКНИК ВРЕМЕ Лас Вегас индијана џонс: крадците BBQ Престилка Tote Про Скара Сет

ПИКНИК ВРЕМЕ Лас Вегас индијана џонс: крадците BBQ Престилка Tote Про Скара Сет

Достапност: Залиха
DEN 1967.76

Полиестер.Увезени.Тока затворање.Бренд : Пикник Време.Опремен со три-парче BBQ алатка во собата, BBQ мит и готвач е шапка.Полна големина BBQ престилка, која лесно набори во BBQ tote со рамо, рака.Увезени.Материјал : 90% Полиестер/10% Од Нерѓосувачки Челик.Оваа МАК BBQ Престилка Tote Про комбинира квалитет форма со функција за да се создаде овој стилски BBQ сет за скара господар/бејзбол фан во вашиот живот.Оваа tote се развива и ги претвора во полна големина престилка со делукс скара поставите сместени во внатрешноста, вклучувајќи еден : големи бразилецот шпатула со вграден шише настроената, голем СКАРА вилушка и маша, сите со цилиндрични рака grasps и куки на краевите за бесење.Престилка tote, направени од издржлив полиестер платно со координирање на трим, исто така доаѓа со quilted рерна мит и прилагодливи готвач е шапка.Дополнителни вешта карактеристики вклучуваат бројни џебови специјално дизајниран за да го зголеми складирање на објектите обично се користи кога скара, како што се condiment шишиња, зачин shakers и кул конзерви на вашите омилени пијалоци.Прилагодливи crisscross назад ремени дека тока за секоја страна на престилка овозможи максимална удобност.На СКАРА Престилка Tote ПРО го прави неверојатни подарок.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

65% Полиестер, 35% Памук.Произведено во САД со Американските направени материјали.Измијте топло.Премиум к�

100% Полиестер.Masonic Минатото Господар Престилка Сите Бели.Големина 4 инчен висока x 16 инчен широк.Бела поли

100% Памук.Увезени 100% ПАМУК : Направен од 100% Чиста и Природна Biodegradable Памук Платно.Овие се супериорен квали

КАРАКТЕРИСТИКИ : Жените Печатење Кратко Sleeve V деколте, Блузи Работна Униформа Блуза.УДОБНО ДА се НОСАТ : �

Патент затворање.Нашите клиенти сакаме нашите престилки и ќе се премногу!!!Clipза прилагодливи рака.Прест

Материјал назад е 290 twill, а внатре е исполнет со термичка изолација игла памук, кој има дебела чувство и д�

【 3 / 8 / 12 ПАКЕТ ПРЕСТИЛКИ се Достапни и ЕФЕКТИВНИ】 ве Молиме кликнете на бојата "3 / 8 / 12 Пакет" или пре�

Увезени.КОРИСНА КРПА ПРИЦВРСТЕНИ ЗА ВАС, Ќе ги и измијте си ги рацете, па често се додека работат во кујн�

Дизајниран во Лос Анџелес, направени во Кина.студено миење со слични бои.Сплит и поклопуваат престилка �

100% Полиестер.увоз.Drawstring затворање.Машина за миење [Материјал опис] Водоотпорен Оксфорд ткаенина (полиес

100% Полиестер.Вратоврска затворање.Премиум Квалитет Престилки Изработени од ткаенини од полиестер лен.�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

ЕКСПЕРТ на ИЗРАБОТКА Asaya Готвач, СКАРА и Работа Престилки се дизајнирани од високо квалитетни материја�

Памук & Полиестер.СМЕШНИ & ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН Карактеристики смешно зборови и се печати, дефинитивно ќе с�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

1 пакет, вклучувајќи 12 компјутери на црвени престилки.Големина на престилки е 60*70cm.Се вклопат за повеќет�

Twill Ткаенина.Увезени 【ПРИЛАГОДЛИВИ s флорални престилка елегантен избор.Цветните дезени на различни бо

ГОТВАЧ ПРЕСТИЛКА : Нашата унисекс кујна престилка е вткаена на преголеми loom прави тоа 6 во.поширока од др

памук 100% ПАМУК МУЛТИЦЕЛ И ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН : Оваа универзална големина престилка со квалитетот на печа�

Scroll