Ново
Homsolver Смешно Престилка Подароци за Мажи и Жени - Кујната Готвач Престилка со 3 Џебови за Готвење

Homsolver Смешно Престилка Подароци за Мажи и Жени - Кујната Готвач Престилка со 3 Џебови за Готвење

Достапност: Залиха
DEN 431.76

Вратоврска затворање.Рака Мие. ✔СМЕШНО ПРЕСТИЛКА ПОДАРОЦИ - Оваа совршена персоналните бразилецот престилка печатени а - Г-дин Добар Изглед Е Готвење.Уникатен престилка подароци за мажите и жените.Совршен за готвење, бразилецот, печење, излети, партии, bbq, кампување, чистење или било отворено патувања.Направи да имаме чиста и среќен готвење време. ✔СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА - Една совршена големина одговара на сите на повеќето.Мерки 28 до 31 инчи.Се одликува со прилагодливи вратот рака и 54-инчен половината на рака.Престилка suitables за татко, чичко, скара господар, дечко, сопруга, дедо, сопруг, брат, мајка, или најдобри пријатели. ✔ТРАЈНИ И УДОБНО Направена на три-слој композитни водоотпорен и масло доказ материјал.Лесно да се мијат и може да се користи постојано.Не машина перат, рака мие само!. ✔РАЗНОВРСНА СО ТРИ ЏЕБОВИ - Голема црна кујна бразилецот престилка совршен може да покриеност на предниот дел од телото, може да го блокира сите маснотии и нечистотии.Вклучуваат три големи џебови да се стави на вашиот телефон, зачини, јајца, алатки или ништо.Нема повеќе проблеми со наоѓање места да се стави на вашиот работи. ✔ОДГОВАРА на БИЛО ПРИЛИКИ - Најдобри престилка подароци за пријатели роденден, пензионирање подароци, ви благодариме престилка подароци, божиќ подароци, свадба подароци, татковци ден подароци за татко, мајки ден подароци за мама, денот на благодарноста подароци, се движат подарок, unniversary подароци, пензионирање подароци, совршена слатко готвење престилка подароци за било прилики.Ние знаеме дека неговата тешко да се избере Голем Дар за кого навистина се грижат, и ние секогаш сме желни да ви даде уникатен подарок од срце.Чекор во вистинската насока е да им даде на вашите најблиски овој забавен и корисен подарок, не само што може да го придружуваат со нив, кога тие се готвење секој ден, но исто така тоа може да ги направи посреќни.Прилагодливи вратот рака престилка и долго половината вратоврска, голема работа за машки и женски.Три одделни големи џебови може да се организира мали алатки ви треба време да се готви, да ги задржи вашиот готвење процес во ред. 2.56 ft екстра долг престилка ќе одговара на повеќето готвач, пекарите, скара скара готвач, готвач.Целосна крстот готвач пред тело, заштита на готвач од масло и маснотии.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100% Полиестер.Вратоврска затворање.Престилка големина : S (36 години), 22 инчен x 18 инчи / 56 х 46 см, M(612 години),

Полиестер.Увезени.Тока затворање.Бренд : Пикник Време.Опремен со трипарче BBQ алатка во собата, BBQ мит и го

Добра отпорност на триење и мекост.Врз основа на ова, ние не површински третман нека престилка се изедна

Материјал опис : Стандардна големина 31" L X 26" Широк,fullframe еден двострано печатење,водоотпорен оксфорд по�

100% Полиестер 进口 1 пакет, вклучувајќи 15 парчиња сина престилки.Големина 6070cm(2428inch).Оваа големина на прест�

ЕКСПЕРТ на ИЗРАБОТКА Asaya Готвач, СКАРА и Работа Престилки се дизајнирани од високо квалитетни материја�

ГОТВАЧ ПРЕСТИЛКА : Нашата унисекс кујна престилка е вткаена на преголеми loom прави тоа 6 во.поширока од др

Погоден за highend кафулиња, ba, дома печење, кујна, нордиските.Уникатен стил, добра изработка, како се облеку

Вратоврска затворање ♥ Една големина одговара на повеќето : Доаѓа со 1 возрасен & 1 дете појавување на пр�

Прилагодливи Врски има големина и има вратот рака, со цел да одговара на повеќето големини.Боја : Розова.

Обичај Везени Image / Текст 8.3 оз.Комунални градите џеб.Право хип џеб.Riveted џеб завршува.Ова е прилагодено в�

100% Полиестер.Masonic Минатото Господар Престилка Сите Бели.Големина 4 инчен висока x 16 инчен широк.Бела поли

Masonic Советот ПИМ Минатото Славен Господар Престилка Рака Извезени.Бренд Нови Masonic Советот Минатото Слав

65% Полиестер, 35% Памук.Произведено во САД со Американските направени материјали.Премиум квалитет 7.5 унца

Дизајниран во Лос Анџелес, направени во Кина.студено миење со слични бои.Сплит и поклопуваат престилка �

Патент затворање.Нашите клиенти сакаме нашите престилки и ќе се премногу!!!Clipза прилагодливи рака.Прест

100% Полиестер.Увезени.Високо Квалитетен Материјал & МултиЦел Да Се Направи Од Премиум Полиестер, Многу М

Scroll