Ново
Jubatus 2 Пакет Лигавче Престилки со 2 Џебови Готвење Готвач Кујна Престилка за Жените и Мажите, Розова

Jubatus 2 Пакет Лигавче Престилки со 2 Џебови Готвење Готвач Кујна Престилка за Жените и Мажите, Розова

Достапност: Залиха
DEN 383.76

100% Полиестер.Убав изглед.Светла полиестер престилка, не е лесно да се брчка, се вклопуваат совршено големини, Тоа што изгледа добро на телото.Прилагодливи лигавче, прилагодлив ремени, се прилагоди на големината како промени на телото, а исто така и со практично џебови во предниот дел на престилка.Удобно носење.Престилка тежина не е тешка, но тоа го направи на надгради подебели крпа материјал, тоа се одржи леснотија за да се обезбеди удобно носење.И дизајниран должина и ширина, исто така, се размислува за удобно да се носат.Добра текстура.Надградба на дебел материјал, дамки е потешко да навлезат престилка.Посилна носат-отпорни, карактеристики, така што престилка може да се користи за долго време.Грижа е лесно.Чистење не ја оштетува престилка и може да биде вода-изми со доверба.Дури и кога станува валкано, може да се чисти во секое време.Се мијат добро и без брчки.Гаранција политика.Ако имате било какви проблеми со квалитетот со производот кој сте го добиле, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние нудиме пријателска услуга по продажбата, ние ќе се потрудиме да ви помогне.Ние мора да се направат нештата десно.Ве молиме не грижете се.Добар престилка може да го подобри ефикасноста на работата, Jubatus престилка е чист, уреден, и издржлив како што треба.Без разлика дали сте готвач, а barista, или hairstylist, нашите престилки може да ви обезбеди со добра заштита и да се создаде професионална слика за вас.За секојдневна употреба во кујната, нашите престилка, исто така, е најсоодветен и идеален готвење облека.Престилки карактеристики : Пред 2 Џебови.На прилагодливи вратот рака е погоден за повеќето должина.Долги Врски кои лесно може да се измени за да одговара на повеќето големини.Пакет содржи : 2 x Jubatus Престилки Вниманието : Оваа престилка не е погоден за хемиско чистење, тоа може да биде машина исчистени.Оваа престилка не е 100% водоотпорни, особено за продолжен контакт со вода, како што се миење садови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал опис : Стандардна големина 31" L X 26" Широк,fullframe еден двострано печатење,водоотпорен оксфорд по�

100% Полиестер 进口 1 пакет, вклучувајќи 15 парчиња сина престилки.Големина 6070cm(2428inch).Оваа големина на прест�

Полиестер.Увезени.Тока затворање.Бренд : Пикник Време.Опремен со трипарче BBQ алатка во собата, BBQ мит и го

100% Полиестер ПАРИЗ, Ајфеловата Кула Печатени Дизајнер Ткаенина.ЛИЧЕН ГОТВАЧ ГОТВЕЊЕ ПЕЧЕЊЕ КУЈНА ПОСТА

Памук & Полиестер.СМЕШНИ & ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН Карактеристики смешно зборови и се печати, дефинитивно ќе с�

памук 100% ПАМУК МУЛТИЦЕЛ И ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН : Оваа универзална големина престилка со квалитетот на печа�

Нашата кујна престилка е 100% Полиестер,единствен крпа готвење престилка ви дава солиден издржливост и bre

Материјал назад е 290 twill, а внатре е исполнет со термичка изолација игла памук, кој има дебела чувство и д�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Машина Везови.Masonic Мајстор Масон Cardura Престилка,Јака gauntlets Сет со Дополнителните Сина.Прилагодливи поја�

СМЕШНИ ДИЗАЈН : Каже збогум на досадна престилки и да се трансформира вашиот barbeque искуство во хит со ово�

Памук / Полиестер Смеса.Вратоврска Рака затворање.Машина За Миење.Универзален Дизајн Една Големина Одг

Дизајниран во Лос Анџелес, направени во Кина.студено миење со слични бои.Сплит и поклопуваат престилка �

Masonic Советот ПИМ Минатото Славен Господар Престилка Рака Извезени.Бренд Нови Masonic Советот Минатото Слав

100% Полиестер.Увезени.Високо Квалитетен Материјал & МултиЦел Да Се Направи Од Премиум Полиестер, Многу М

Забава престилка со смешен велејќи дека за сите оние кои сакаат да се готви експериментални јадења; Сов�

100% Полиестер.Вратоврска затворање.Престилка големина : S (36 години), 22 инчен x 18 инчи / 56 х 46 см, M(612 години),

100% Памук.Увезени 100% ПАМУК : Направен од 100% Чиста и Природна Biodegradable Памук Платно.Овие се супериорен квали

Полиестер, Полиестер Смеса.Вратоврска затворање.Пакет количина : пакетот доаѓа со 3 парчиња кујната гот�

ЕКСПЕРТ на ИЗРАБОТКА Asaya Готвач, СКАРА и Работа Престилки се дизајнирани од високо квалитетни материја�

Обичај Везени Image / Текст 8.3 оз.Комунални градите џеб.Право хип џеб.Riveted џеб завршува.Ова е прилагодено в�

Големина : 20.5 x 28.3 Инчен,Унисекс, Одговараат За Возрасни Мажи и Жени.Оваа Престилка Направен Од 100% Полиес�

1 пакет, вклучувајќи 12 компјутери на црвени престилки.Големина на престилки е 60*70cm.Се вклопат за повеќет�

Лен,Памук.Вратоврска затворање.Машина За Миење.Материјал : Памук и Линија Помеша Престилка.Мека,стилски

Увезени.Машина За Миење.Симпатична кујна престилка сет, вклучувајќи 1 водоотпорен престилка, 2 отпорни н

Scroll