Ново
200 Парчиња (50 Сета) 5/8 инчи (15mm) Кожа Snap Fastener Комплет Алатка Прилепува за Кожа Нерѓосувачки Snap Копчиња за Торба, Фармерки, Облека, Ткаенина (Gold+Сребро)

200 Парчиња (50 Сета) 5/8 инчи (15mm) Кожа Snap Fastener Комплет Алатка Прилепува за Кожа Нерѓосувачки Snap

Достапност: Залиха
DEN 275.28

⛏【Пакет се Вклучени】пакетот доаѓа со 50 комплети на snap fastener колекции, која содржи 4 мали делови, вклучувајќи маска, миење, приклучок и студ, и, исто така, доаѓа со 3 парчиња за инсталација на алатките.Со цел да се заштити острината на Удар Алатка, се препорачува да се направи перфорации на дрвени блок. ⛏【Премиум Квалитет】Изработени од квалитетни материјали, трајни, отпорни на корозија и ' рѓа-отпорни.Совршено погодна за различни средини како што се областите со висока влажност или ладно време, доволно издржливи за да служат за долго време. ⛏【Производ Големина】дијаметар на капа е за 15mm/0.59 инч.Answer : ___________________________ NOTE : Погоден за мала до средна ткаенина, не за густа ткаенина (како волна ќебиња).Лесни ткаенини, mesh, плетени ткаенини, се водат ткаенини и ткаенини со носење на површината треба да се наредени на задната страна да ги спречи кршење далеку и кинење на ткаенина. ⛏【Широко Апликации】snap копче може да обезбеди ефективни решенија за поправка на ткаенини, како што се паричници, suitcases, облека, чевли, ремени, ранец, види wristbands, кожа занаети кои се направени од кожа, платно, најлон ткаенина, и така натаму. ⛏【Бренд Услуга】ви се Заблагодарам за вашата голема поддршка на,ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за што и да направи ќе жнееш задоволство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Пакет се Вклучени 】Оваа ситевоедно понуда е 50 Капи, 50 x 3 / 8" Приклучоци, 50 Ткаенина База Studs, 50 Мислења, 25

Дел Статус : Активен Монтажа на Панел Дебелина : 0.250" (6.35 mm) 1 / 4".Карактеристики : 632 Конец, Материјал : Најло

Димензии : дијаметар на snap е прибл 15mm / 0.59 инч.Удобен : Овие нерѓосувачки челик прилепува се чуваат во пла

Овие пластика се прилепува вклучени 24 виножито бои,светли и живописни.И тоа што има висок квалитет,тоа ќ

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од висок квалитет на Екопријателски месинг, цврсти и издржливи, Солиден, со го

Snap Клешти Применливи Големина : T5 (Ззп Дијаметар : 12.4 mm), T8, T3, 300#, 203#.Различни од обичните стилови, што е пог

1 Јасно Прилепува се најчесто се користи за облека, крпи, и други вез, занает, шиење и апарати за домаќинс

SNAP КАПИ & претходно биле вклучени W / ЕКСТРА ДОЛГ МИСЛЕЊА Пост на Капа е Екстра Долг 5 / 16" & Пост на Отворот

✅ Snap Fastener Одговараат—Вклучува 120 сетови 6 бои snap сврзувачки елементи и 4 парчиња за Инсталација на алатк

Произведено во Кина.Отворот Пролет Кадар, Вртливата, Не се Вчита Оценет, Целокупната Должина 4 1 / 2 во Око

Snap клешти сет го доби со повеќе бои и алатки потребни за да се инсталира.Совршен за бебе облека или домаш

Метал Snap големина : 10 mm / 0.39 инч во дијаметар.Боја : Црна.Нашите прилепува копчиња се направени од врвот о

* ГРОЗДОБЕР СИЛНА SNAP СВРЗУВАЧКИ ЕЛЕМЕНТИ 24 SNAP ПОСТАВУВА Достапен во #3 / 0 (1 / 4") or1 / 0 (3 / 8')' РЃА ДОКАЗСребро П

????【Она што ќе Добиете за】кожа snap fastener сет содржи 60 поставува snap копчето во 6 боја, 3 парче инсталација ал

Дијаметар : 10мм 100 пар блек метал snap fastener копчето.Метал snap копчиња, нема рѓа, без деформација, лесен за упо

50 Парче Сет од Нерѓосувачки Челик Капи & Приклучоци.Висок Квалитет Fasnap Бренд Не ' Рѓосувачки Челик.Ќе Не '

Материјал : Направен од добар квалитет метал, кој е тешко, здрав и не е лесно да се добие ерозија и ' рѓа, с

Објектот е 50set професионални KAM T5 прилепува poppers копчиња во црна боја 100% Сосема Нов и висок квалитет.Овие

Snap Лента што не рѓа!Мала тежина, мека, трајни и атрактивен изглед.Апсолутно Корисно, Убав и Уникатен!.ВИН

Ги ВКЛУЧУВА СИТЕ што ВИ ТРЕБА Прилепува се совршен за прицврстување за многу шиење и занает проект.Може

【Параметар】 Snap копчето fastener Големина : Дел A : 12mm / 1 / 2inch;Дел B : 11.5mm / 1 / 2inch;Дел CThis grommets комплет вклучува 4 x

Scroll