Ново
YCUTE Притисни Метла Четка, Мулти-Површина Мека Убедливо Метла со 54 Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Долга Рачка за Бања, Кујна, Продавница, Канцеларија, Патио, Гаража,

YCUTE Притисни Метла Четка, Мулти-Површина Мека Убедливо Метла со 54 Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Долга

Достапност: Залиха
DEN 705.60

МАТЕРИЈАЛ : Ова им помогнам на метла е направен со комбинација на мек полипропилен влакната и нерѓосувачки челик се справи со кој е идеален за убедливо до нечистотија, base честички и други остатоци.ПРИЛАГОДЛИВА РАЧКА : нерѓосувачки челик се справи со е attachable и отстранлив, можете да ја прилагодите се справи со должина од 31" 54".ФУНКЦИЈА : 45 степени агол главата за добивање под мебел.Виси дупка на рачка за складирање и лесно да се соберат.МУЛТИ-ПОВОД за АПЛИКАЦИЈА : работи на сите подот видови, вклучувајќи мермер, дрво, керамика, камен, па дури и погруб отворено текстури ако треба.Идеален за внатрешна и надворешна употреба, на пример, кујна, купатило, дневна соба, градината, балкон, патио, или базен палуби.Customer Service : Ако имате било какви проблеми при користење на производот, ве молиме слободно контактирајте со нашиот тим за поддршка.Ние ќе искрено ви послужи.Опис : Карактеристики на Производот : Долга рачка за дополнителна удобност.Висат-up функција за лесен за чување.Прилагодливи Отстранлив рачка, лесен за носење, лесно да се соберат.Оваа метла со голем зафат, лесен за чистење прашина и чип.Има метална рачка го прави многу повеќе здрав и сигурен.На влакната се меки доволно за да добиете светлина прашина и цврсти доволно да се добие поголеми предмети.Долга рачка ви помогне да се држат настрана од штетните хемикалии кои се користат за чистење, и не треба да се постигне е тешко да области, да се избегне лизгање и паѓање, намалување на ризикот од наштети.Ние надградена дизајнот на 45 степени агол и додаде пластични маска во двата краја на прачки за да се спречи вашите раце од тоа да биде повреден додека инсталирањето, па дури и безбедни за децата кога тие се обидуваат да им помогне.Материјал : Пластични+ ' Рѓосувачки челик.Употреба : апарати за Домаќинство Чистење Големина : се справи со должина : 54 инчи метла глава : 12.59*1.77*3.34 инчи Пакетот Вклучува : Пол * 4 Метла глава *1 Користете & се Грижи Инструкции : Кога не е во употреба, складирање на ладно, суво место.НАПОМЕНА : Тоа ги има сите димензии на .Ве молиме проверете ја големината пред цел.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

STORNG ИЗГРАДБА нашите тешки четка има здрав филамент, не само што е обврзана да обезбеди години на услуга

【Ефикасна Убедливо 45° Притисни Метла】агол од 45° степени, ергономски дизајн, кој може да ви помогне да с

STORNG ИЗГРАДБА нашите тешки четка има здрав филамент, не само што е обврзана да обезбеди години на услуга

STORNG ИЗГРАДБА нашите тешки четка има здрав филамент, не само што е обврзана да обезбеди години на услуга

Нашите тешкидолжност четка се направени од издржлив филамент што не само што ќе даде години на услугата

СИЛЕН, ИЗДРЖЛИВ, БЕЗ РАЧКИ ПАДНЕ тревата е дебел, цврсто врзани, пораби внимателно.за да се спречи потек

Коњски влакна влакната помеша да издржам фини честички на хард, мазни површини^Комбинира убедливо ефек

Вграден squeegee работ, чисти прозорецот тушеви и ветробрани со леснотија работи одлично да ја избрише секо

▶Висококвалитетни материјали : Оваа метла е направено на најдобар квалитет на метла влакна, кои може да

Уникатен Дизајн за Samsung Галакси A01 : Кожен Кадифен Дизајн Силикони Мека Браник Мода Меки Крзно Топло Зашт

ИНОВАТИВНИ ЧИСТЕЊЕ АЛАТКИ : На Elitra Прилагодливи домашно Милениче Коса Метла и Гума Коса Четка е единств

Тип : Метла и Dustpan Сет.Големина : 20*15.5 Материјал : Пластични + висока еластичност жица четка.Боја : Испрати

STORNG ИЗГРАДБА нашите тешки четка има здрав филамент, не само што е обврзана да обезбеди години на услуга

????????ИНОВАТИВНИ И РАЗНОВРСНА CLEANING TOOL : Теписи, килими, плочка, прозорци и повеќе – Компактни Крзно Смена

STORNG ИЗГРАДБА нашите тешки четка има здрав филамент, не само што е обврзана да обезбеди години на услуга

СИЛНА ИЗВЕДБА нашата надворешна метла има здрав филамент, не само што е обврзана да обезбеди години на

Компактна големина и лесен, лесен за носење.Направен од природни растенија материјал, мост нема статичн

Материјал : ABS+PP+кон меморија+ цевка од нерѓосувачки челик.Боја : црна и црвена.Големината на телото : 110*24*2

Парична КАЗНА ОСТАТОЦИ CLEANING TOOL СЕТ : Вклучува (1) 24 во.Премиум Затворен Притисни Метла со 60 во.Дрво се Спра

Тип На Производ : Janitorial Снабдување.Пакет Димензии : 18.0 " L Х5.0 " W Х5.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 1

СИЛНА ИЗВЕДБА нашата надворешна метла има здрав филамент, не само што е обврзана да обезбеди години на

СИЛНА ИЗВЕДБА нашата надворешна метла има здрав филамент, не само што е обврзана да обезбеди години на

▶Висококвалитетни материјали : Овој агол метла е направено на најдобар квалитет на метла влакна, кои мо

Вклучува удобност зафат се справи и scraper за отстранување на тешка, caked нечистотија и остатоци.Удобен scraper

Прилагодлив : 180°прилагодливи Зглобови : Може да се Чистат Дното на Троседот, на Дното на Кревет, на Дното

Нашите тешкидолжност четка се направени од издржлив филамент што не само што ќе даде години на услугата

Сет содржи еден супер четка Класичен со рачка и супер четка Класичен Dustpan и Четка во Собата.Идеален за да

Scroll