Ново
Weiler 44606 Про-Flex На 24 Блок Големина, Беспомошна Сина Полипропилен Се Пополни, Понесете

Weiler 44606 Про-Flex На 24 Блок Големина, Беспомошна Сина Полипропилен Се Пополни, Понесете

Достапност: Залиха
DEN 455.76

Вклучува удобност зафат се справи и scraper за отстранување на тешка, caked нечистотија и остатоци.Удобен scraper придава рачка да издржам главата за прикажување и превозот цел.Беспомошна сина полипропилен пополни материјал.Не се потребни алатки за собрание.Лесно-да-Соберат : удобен и лесен-за-се соберат Т-knob изградба на Про-Flex Издржам трае помалку од 1 минута да се соберат.Стил : Беспомошна Сина Синтетички Пополни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Парична КАЗНА ОСТАТОЦИ CLEANING TOOL СЕТ : Вклучува (1) 24 во.Премиум Затворен Притисни Метла со 60 во.Дрво се Спра

Тип На Производ : Janitorial Снабдување.Пакет Димензии : 18.0 " L Х5.0 " W Х5.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 1

STORNG ИЗГРАДБА нашите тешки четка има здрав филамент, не само што е обврзана да обезбеди години на услуга

Прилагодлив : 180°прилагодливи Зглобови : Може да се Чистат Дното на Троседот, на Дното на Кревет, на Дното

STORNG ИЗГРАДБА нашите тешки четка има здрав филамент, не само што е обврзана да обезбеди години на услуга

СИЛЕН, ИЗДРЖЛИВ, БЕЗ РАЧКИ ПАДНЕ тревата е дебел, цврсто врзани, пораби внимателно.за да се спречи потек

Материјал : ABS+PP+кон меморија+ цевка од нерѓосувачки челик.Боја : црна и црвена.Големината на телото : 110*24*2

STORNG ИЗГРАДБА нашите тешки четка има здрав филамент, не само што е обврзана да обезбеди години на услуга

СИЛНА ИЗВЕДБА нашата надворешна метла има здрав филамент, не само што е обврзана да обезбеди години на

▶Висококвалитетни материјали : Овој агол метла е направено на најдобар квалитет на метла влакна, кои мо

【Ефикасна Убедливо 45° Притисни Метла】агол од 45° степени, ергономски дизајн, кој може да ви помогне да с

STORNG ИЗГРАДБА нашите тешки четка има здрав филамент, не само што е обврзана да обезбеди години на услуга

Нашите тешкидолжност четка се направени од издржлив филамент што не само што ќе даде години на услугата

Вграден squeegee работ, чисти прозорецот тушеви и ветробрани со леснотија работи одлично да ја избрише секо

Коњски влакна влакната помеша да издржам фини честички на хард, мазни површини^Комбинира убедливо ефек

Компактна големина и лесен, лесен за носење.Направен од природни растенија материјал, мост нема статичн

????????ИНОВАТИВНИ И РАЗНОВРСНА CLEANING TOOL : Теписи, килими, плочка, прозорци и повеќе – Компактни Крзно Смена

Нашите тешкидолжност четка се направени од издржлив филамент што не само што ќе даде години на услугата

STORNG ИЗГРАДБА нашите тешки четка има здрав филамент, не само што е обврзана да обезбеди години на услуга

СИЛНА ИЗВЕДБА нашата надворешна метла има здрав филамент, не само што е обврзана да обезбеди години на

Уникатен Дизајн за Samsung Галакси A01 : Кожен Кадифен Дизајн Силикони Мека Браник Мода Меки Крзно Топло Зашт

ИНОВАТИВНИ ЧИСТЕЊЕ АЛАТКИ : На Elitra Прилагодливи домашно Милениче Коса Метла и Гума Коса Четка е единств

Тип : Метла и Dustpan Сет.Големина : 20*15.5 Материјал : Пластични + висока еластичност жица четка.Боја : Испрати

СИЛНА ИЗВЕДБА нашата надворешна метла има здрав филамент, не само што е обврзана да обезбеди години на

▶Висококвалитетни материјали : Оваа метла е направено на најдобар квалитет на метла влакна, кои може да

Сет содржи еден супер четка Класичен со рачка и супер четка Класичен Dustpan и Четка во Собата.Идеален за да

Scroll