Ново
6-32 (Max Зафат .130) Големи Страната Ребрести Слепи Навој Инсерти/Алуминиум Легура 5056 (Картон: 1,000 компјутери)

6-32 (Max Зафат .130) Големи Страната Ребрести Слепи Навој Инсерти/Алуминиум Легура 5056 (Картон: 1,000 компјутери)

Достапност: Залиха
DEN 4031.76

Рамна Глава Ребрести.Навој Влошки.Голем Прирабница, Тенок Ѕид, Отворен Крај.Алуминиум Легура #5056. Навој Инсерти / Занитвам Ореви, 6-32 (Max Зафат .130) Големи Страната Ребрести Слепи Навој Инсерти / Алуминиум Легура 5056.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ВИЕ сте КУПУВАЊЕ НА СЛИКАТА 10 INSERTSSOLD ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : NEWMATERIALCARB

60° "V"провира 10Степен гребло.Двојно countersink преку дупка.Прецизност земјата.Јас.В.е 3 / 8" 60° "V"провира...

Оваа трајни челик алатка е идеален за провира внесува во тенки слоеви од пластика, fiberglass или метал, вклу�

Модел : 16 ER AG60С Обложени : PVD слој го продолжува алатка живот под исти сечење услови во споредба со соголе�

Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми, тие исто така може да се користи за креирање на но

Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми, тие исто така може да се користи за креирање на но

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми,

Scroll