Ново
WCHCJ Push-up Заградата Фитнес Тренинг Мажите и Жените Дома Стомачните Мускули на Градите Мускулите Опрема за Вежбање Мулти-Функција Push-up Одбор Pushup Стои

WCHCJ Push-up Заградата Фитнес Тренинг Мажите и Жените Дома Стомачните Мускули на Градите Мускулите Опрема

Достапност: Залиха
DEN 2325.60

За да го носат, а повеќе практично да ги користат. ★ 【Удобно се справи со】 : рачката на push up барови е направен од високо-квалитет на еколошки пена материјал, кој е мека, удобно, не се лизга и носат-отпорни. ★ 【Здравје Вежба】 : Преку овој push-up заграда, ќе можат ефикасно да се обучуваат за координација на градите на мускулите, болки во мускулите и рамо мускулите.Можете да започнете ја вашата фитнес патување во секое место, како што е дом, канцеларија, теретана, итн. ★ 【Безбедност анти-пропадна】 : анти-пропадна база на push up барови обезбедува одлични зафат и стабилност, и се грижи тело за безбедност за време на вежбање. ★Големина : 14*17cm.Параметар : ● име на Производ : притисни до барови● Големина : 14*17cm● Тежина : 800g● Материјал : Пластични● е Применливо : фитнес, сила за обука● Delivery листата : само да им помогнам на барови * 1 пар (други производи се реквизити) Push-up вежба рамка задебелување проширува двојно-layer брановидни пена, висока еластичност, добра шок апсорпција.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

На pushup поддршка е стабилна, безбедна, не се лизга, издржлив, лесен и лесно да се носат.Pushup прозорци ви ово�

На pushup поддршка може да бидат ротирани малку да се обучуваат повеќе мускули додека подобрување на силат

★【Со полно тело, вежби】Push up штандови е наједноставниот дизајн со највисок квалитет, идеален за подобр�

ЦЕЛНА ГОРНИОТ дел од ТЕЛОТО : Push up е еден од најчестите вежби кон горниот дел од телото, особено за стомач

Pushup вежба рамка задебелување проширува двојноlayer брановидни пена, висока еластичност, добра шок апсорп�

ЗГОЛЕМЕТЕ ја ВАШАТА ТЕЖИНА ОБУКА : Совршен им помогнам за sculpting рацете, рамењата, градите, основни и наза�

Тоа е погодно за вежбање и фитнес, обука на рамењата, градите, грбните мускули и стомачните мускули, а е о

На дното користи моќни вшмукување чаша, на вшмукување зборува сила е силна, носи на безбедна грижете сес

Користење на pushup барови може да биде на помош во мускулите обука.Им помогнам на тренингот со push up барови

☞ Направен од чисто природни дрва, тоа зрачи со мирис на дрво, тоа е многу носатотпорни, тоа нема да избл�

На pushup поддршка е стабилна, безбедна, не се лизга, издржлив, лесен и лесно да се носат.Pushup прозорци ви ово�

Поместена се справува обезбеди мек и удобен зафат, поместена дното држи барови во местото на повеќето п�

????【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ & НЕ се ЛИЗГА】им Помогнам на рачки се направени од дебела, висока товарот мате�

Премиум Материјалот : Не повеќе зглобот болка!Специјално дизајнирани ергономски дрвена рачка изработе�

★Висок квалитет и еколошки материјали, силна носивоста и удобно рака зафат ★Pushup поддршка е стабилен и �

Најдобар материјал е гаранција за најдобар квалитет 3 во 1 во Собата : AB Тркала Ролери со Pushup Барови и Рак

На pushup поддршка е стабилна, безбедна, не се лизга, издржлив, лесен и лесно да се носат.Pushup прозорци ви ово�

★На pushup поддршка е стабилна, безбедна, не се лизга, издржлив, лесен и лесно да се носат...

Лизга пена зафат да му се помогне на корисникот во стабилна начин за удобно да се поттикнат.Научни облик

Hтип рамнотежа дизајн, заградата користење типодобрување структура, за да се избегне нерамна сила преди

[МултиФункционални Седат Барови] Овој седат опрема може да се изврши на различни спортски, совршен за с�

Ја подобрува сила во вашиот горниот дел од телото,рацете,нозете и стомакот.Непропадна отстранлив основ�

На pushup поддршка е стабилна, безбедна, не се лизга, издржлив, лесен и лесно да се носат.Pushup прозорци ви ово�

[Удобен зафат] : Удобно не се лизга зафат и не се лизга база обезбеди стабилност за време на вежбање...

Scroll