Ново
Waterford Самуил Милер Опфатени Путер Јадење

Waterford Самуил Милер Опфатени Путер Јадење

Достапност: Залиха
DEN 4774.80

Waterford Општество Потпис Колекција.Направен во Ирска.Мерки 5.5" База Дијаметар x 3.25 Висина, w/Топ 4"Ж. Една од Waterford 's Најубавите Парчиња од Prismatic Сечење на Снимање Свеќи и сончева Светлина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ПУТЕР САД СО КАПАК : Ова керамички ДОМX Бон Appétit Путер Јадење е идеален путер чување и прикажување на чин�

Користење на водислободен стакло, текстурата е транспарентен и светла, заштита на животната средина, зд

Која помага да се задржи путер свежа подолго, без апсорбирање на вкусот на друга храна во фрижидерот.Ово

Crock стил путер сад со симпатична domed капак.Совршен за појадок маси или фино јадење.Мерки 3 " високи.Стакло

Лесно Да се Шири : На апликатори може да се користи само со нежно ротирање до путер доаѓа надвор, и можете

За Путер Љубители : AVLA порцелански путер сад има мала knob на врвот, што е погодно за да го подигнете го пок�

Идеална Големина за Сите Видови на Путер : Нашата путер јадење мерки 8.7"(L) x 3.4"(W) x 3.7"(H), која може да се обез

Материјал : Enamelware.Рака Мие Само.Увезени.Фурна Безбедно да 450 Степени.Ергономски разгранува рачки на двет

Вклучува една морска ѕвезда Керамички Путер Јадење.Дизајниран од Michael Updike.Направени од Керамички; машин

Talisman Дизајни' Путер Момче се врти неуредна процесот на buttering пченка во чиста забава и го намалува отпадо�

БЕЛА ПОКРЕНА ФЛОРАЛНИ ПОТПИС ДИЗАЈН – Украсени со деликатна покрена флорални шема околу основата на croc

Пластични Путер Чувар со Капак НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ Јасно Пластика Путер Сад за Фрижидер и Кујна.Задржи С�

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО SERVEWARE : Mepra прибор за на маса е дизајниран да биде трајно и целосно машина

Scroll