Ново
Dansk Kobenstyle Теал Бејкер

Dansk Kobenstyle Теал Бејкер

Достапност: Залиха
DEN 717.60

Материјал : Enamelware.Рака Мие Само.Увезени.Фурна Безбедно да 450 Степени.Ергономски разгранува рачки на двете страни на Kobenstyle Теал 3 Големи Бејкер дополнуваат своите естетски профил.Дизајниран од страна на правобранител Јенс Quistgaard во 1956 година и обложен со лесен-за-clean емајл, ова челик бејкер, е практичен прибор прилог.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Идеална Големина за Сите Видови на Путер : Нашата путер јадење мерки 8.7"(L) x 3.4"(W) x 3.7"(H), која може да се обез

Talisman Дизајни' Путер Момче се врти неуредна процесот на buttering пченка во чиста забава и го намалува отпадо�

За Путер Љубители : AVLA порцелански путер сад има мала knob на врвот, што е погодно за да го подигнете го пок�

Која помага да се задржи путер свежа подолго, без апсорбирање на вкусот на друга храна во фрижидерот.Ово

Crock стил путер сад со симпатична domed капак.Совршен за појадок маси или фино јадење.Мерки 3 " високи.Стакло

Пластични Путер Чувар со Капак НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ Јасно Пластика Путер Сад за Фрижидер и Кујна.Задржи С�

БЕЛА ПОКРЕНА ФЛОРАЛНИ ПОТПИС ДИЗАЈН – Украсени со деликатна покрена флорални шема околу основата на croc

Вклучува една морска ѕвезда Керамички Путер Јадење.Дизајниран од Michael Updike.Направени од Керамички; машин

Лесно Да се Шири : На апликатори може да се користи само со нежно ротирање до путер доаѓа надвор, и можете

ПУТЕР САД СО КАПАК : Ова керамички ДОМX Бон Appétit Путер Јадење е идеален путер чување и прикажување на чин�

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО SERVEWARE : Mepra прибор за на маса е дизајниран да биде трајно и целосно машина

Користење на водислободен стакло, текстурата е транспарентен и светла, заштита на животната средина, зд

Scroll