Ново
Летање Фабрика Мини Летало Летање - 【Нова Верзија】 Магијата Топката Маглина, Летање Простор Orb 2021 Надградува, Летање Fidget Фабрика Летало, Flyorb Лебди Топката Божиќ 2022

Летање Фабрика Мини Летало Летање - 【Нова Верзија】 Магијата Топката Маглина, Летање Простор Orb 2021 Надградува,

Достапност: Залиха
DEN 768.00

【Како да се Игра Fly Orb】 - вклучување и исклучување на прекинувачот прво, "До" логото е на врвот, а потоа се тресат нежно да се направи авионот се сврти.Ако ти фрли до 30 степени да лета.Тоа се врти и се враќа кон тебе како бумеранг.Фрли 30 степени надолу за да лета, лета постојано во права линија.Нека Летање Топката лета во воздух - до 49 нозе.Тоа е совршен за играње со пријатели. 【USB Полнење Летање Orb】 - Едноставно поврзување на USB конекторот за 25 минути за целосно полнење. (Летање време : 8 до 10 минути).Кога LED индикаторот трепка, тоа значи дека авионот треба да ја полните.Индикаторот светлината останува осветлена кога полнењето, и се исклучува кога полнењето е завршено. 【Трајни и Лесни Летање Топката】- Тоа е езера со висока еластичност, лесни и флексибилни bendy да го издржат безброј несреќи.може безбедно да се допре.И школка на летање топката е мека.Нема да чувствувате болка и повреди на вашето дете.Кога летање топката допира ништо кога летате, ќе престане да летаат дека Не се грижи за оштетување на мебел или нешто кревка во куќата.И неограничено со просторот и да играат во секое време и насекаде. 【Кул Летаат Orb и Без Ограничување на Возраст и Лесен за Користење】 - не Ви треба многу простор да ги тргнеме со нашите рачна летало.Тоа е забавно и лесно да се контролира со насекаде.Тоа е дизајниран да работи во затворени простории како и на отворено, со мазни лет шема и бумеранг ефект.Тоа е совршено дворот активност, но лесно може да се користи во затворени простории, како и.Оваа летање топката е одлична разговор парче за семејство, училиште, и празник собири. 【Смешно Летање Фабрика Мини Летало】 - во Основа, Со три блескави обоени светлини, вашиот Летање ќе изгледа како неонски снимање ѕвезда кога ќе се пука низ небото.Згора на тоа, Тоа е лесно да се започна со Летање и треба да се сврти на копчето и држете го Летаат нагоре, а потоа едноставно го тресат за да го започнете и даде фрли.Сепак, Тоа може да се вртат ултра брзо додека лебди во место и Тоа го прави работите уште поинтересно од spicing до вашиот фаќа и поминува.Инструкции за Operation01-Лизгајте го прекинувачот за "На" position02-Ослободување на топката од својата рака и нека летаат up03-По околу 2-3 секунди на пропелери ќе почнат да spin04-Кога светлата ајде, да се држат топката во директно до position05-на дното на топката ќе најдете мал црн on/off switch.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Предната камера има пречка избегнување сензор,Кога се соочуваат со пречки напред Тоа ќе се избегнат пре

【Компатибилни модели】 : За DJI Mavic Воздух 2 / DJI Воздух 2 S 【Ноќ Светлина со Продолжување на Носителот】 : До

Пред левата Рака Оригинални делови за замена на арм за DJI Mavic Мини.Пред левата Рака Моторни Компатибилен

◆【4 K HD визуелна пречка избегнување двојно камера】летало пред 4 K ESC камера има 40 милиони highdefinition пиксел

【 4 K Ултра Јасно Камера&5 G Wi Fi】Опремени со 4 K highdefinition камера, леќа поддржува широк агол и 090° прилагодува

Летаат за милји.Од џебот; во Внатрешноста на Mavic е џеб големина далечински контролер е DJI е сосема нов Ocu Sy

Функции : Двојно камера префрлување, фиксна висина функција, количка за авиони, шестпат со gyroscope; еднокоп

Тоа Е светла И Лесна За Носење,Лесно Може да се Земе Тоа Да се Насекаде 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Тоа

За 4 DRC V4 Рк Летало 4k HD Широк Агол на Камерата 1080 P Хеликоптер Играчки Делови.за 4 DV4 RICHIE Quacopter Додатоци.За 4 DR

◆【4 K HD визуелна пречка избегнување двојно камера】летало пред 4 K ESC камера има 40 милиони highdefinition пиксел

▅Лесен за користење : копчињата автоматски се лебди ▅Четири лет начини : нормално, авто рамнотежа, авто

i Flight НОВА серија мотор, нов центар дупчиња N52 H криви лак магнети беа запознаени со драстично намалување

Можете да ги зачувувате Mavic Воздух 2 во тоа кога сте надвор или патување.Надворешниот материјал е тешка и

【ДО ВАШИОТ ИГРА】 : На Mavic Воздух 2 камера летало зема сила и преносливост на следното ниво.Тоа е комбинац

【Обезбеди сите круг заштита за мини 2 летало】 : Опремен со 360степен пропелер shield за Mavic Мини, кој може цел

ФОТОГРАФИРАЊЕ НА пат : На лесни и моќни камера летало е идеален за креаторите на потег.Ултрапренослив ди

【Супер Стабилна Височина Држете исто така, 5 G WiFi FPV трансфер ви овозможи да ги видите и измените на слика

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Целосна карбонски влакна изградбане fiberglass.Позитивни заклучување виткање раце обезбедува лесен трансп

Ова летало со камерата е опремена со f / 2.4 широк агол ASPH леќа, HDR, и до 2.8 пати дигитален зум доловува спект

На UDI U818 A HD има Обезглавени / МОК функција.Обично, напред насока на летање мултироторот е иста како и на н

✅ ✅ 【Свитлива и Лесно да се Носат】Оваа quadcopter може да се монтира во вашата дланка, кој е мал и лесно да с

✔АнтиСудир Осветлување за Летало ULANZI др02 мини strobe светлината е со цел да се спречи беспилотни летала о

* Подебели 22 AWG силикони жица со 80mm должина, конзервирани крајот, лесно да лемење тоа, доволно должина за

【Caddx Vista】 : Caddx има работено со DJI да издаде нова генерација на дигитален HD FPV предаватели.Vista е целосно ов

3 KM HD Видео Пренос : проширена HD видео пренос опсег е зголемен за 3 KM / 9800ft, и со enchanced антимешање способност

3во1 Микро Летало е 3во1 забавно искуство!Летаат како летало, едрилица и hovercraft (земја само) за разноврсна и

Софистицирани wrokmanship, приспособени, практично да се користи.Едноставен за инсталација, без комплициран

Пилот на Xкрило летало и собори на автономни Смртта Ѕвезда од отпуштање 3 директни хитови!Внимателни да

Новиот безбедност дизајн намалува штета предизвикана од несреќи.Секој пропелер ги има низ прецизна дин

Scroll