Ново
adidas x Игра на Престоли Мажите Ultraboost Трчање

adidas x Игра на Престоли Мажите Ultraboost Трчање

Достапност: Залиха
DEN 5016.00

100% adidas Primeknit текстил горниот.Увезени.Синтетички единствена.Инспириран од телевизиската серија Игра на Престоли.Чевли инспирирани од благородни семејства и завојуваните фракции на Седумте Кралства и подалеку од Ѕидот.На чевли започна на 3/22. Ова е ограничена едиција на производот и нема да биде повторно порибено еднаш распродадени.Вашата цел не е финализиран, се додека не добиете испорака потврда за овој производ, со насловот "Вашата нарачка има испраќаат..".Ви благодариме за вашето разбирање.Зголемете е нашиот најголем одзив амортизирање некогаш, доставување неверојатна енергија враќање : толку повеќе енергија ќе му го дадете, толку повеќе ќе добиете.Adidas Primeknit горниот обвива на нога со инженерните одговара за насочени поддршка која го подобрува движењето.Лесни и прилагодливи, стабилизирање Torsion Систем помеѓу пета и forefoot за стабилно возење.Stretchweb outsole flexes природно за енергија возење, и Континентална Гумени outsole ви дава супериорен влечење.Fitcounter пета за неограничен одговара.Лак тип : Нормален; Одговара : Редовни; Затворање : Чипка.Увезени.Тежина : 10.9 унци (големина 9); Midsole се откажат : 10 mm (пета : 29 mm, forefoot : 19 мм); Лак тип : Нормален.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Поврзана мрежа горниот, гумен ѓон.Увезени.Гумен ѓон.Дише Поврзана горниот и Лесни Гумен Ѓон.Фино stitched за

Гумен ѓон.Супериорен SFC лизгаотпорни outsole со Trip Guard.Водоотпорен, полно зрно кожа на горниот.Еластична goring

Сосема Нов 100% Автентични.Оригинално Пакување.На Nike Air Max 270 Работи Чевли е дизајниран за максимална поддр

100% Синтетички.Гумен ѓон.Иновативни UA Speed Form изградба калапи за нога за прецизност одговара, елиминирање

Увезени.Гумен ѓон.ОВАА машки ЧЕВЛИ Е ЗА : Тркачи во потрага за непречено возење дека нема да го одвлекува

Увезени.Ткаенини : Перформанси мрежа.Гумен ѓон.Перфорирани панели, Рефлексивни акценти во текот, Cushioned ј

Синтетички единствена.ЕВА midsole за лесни амортизирање.Гумени outsole за издржливост и влечење.Платнена обви

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Женска Спортски Чевли НАЈК Светло Каф

Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.adidas унисексдете Трчање Чевли.На adidas бренд има долга историја и

100% adidas Primeknit текстил горниот.Увезени.Синтетички единствена.Инспириран од телевизиската серија Игра на

Пена единствена.Повеќе Амортизирање и Еластичност Комерцијален midsole соединение кое е springier од ЕВА и нуд

100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Мажите работи инспирирани од чевли за секојдневно носење.Редовно се в

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Текстил.Увезени.Човекот направени ед

Гумен ѓон.Fluid Ride Midsole Карактеристики две слој изградба дека мешавини луксузен лесни амортизирање и одго

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Гумен ѓон.ОВАА машки ЧЕВЛИ Е З

Текстил.Гумен ѓон.Целосна Flyknit горната конструкција обезбедува лесен водат и поддршка.Најк Реагираат т

Гумен ѓон.Вратило мерки околу Глуждот од лак.NITRO ПЕНА : ПУМА напредна технологија обезбедување на подобр

Синтетичкиимрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.ОВАА машки ЧЕВЛИ Е ЗА : Тркачи во потрага за

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Ampli Foam Midsole Конструиран за одржување на трајност на помек густина, обезбедув

Polyvinyl Хлорид единствена.Ултрадише и лесна : горниот дел на JUBAIYUAN мажите спортски чевли се направени од ди

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Јас.Г.S (Вл

Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.adidas унисексдете Трчање Чевли.На adidas бренд има долга историја и

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Произведено во САД или Увезуваат.Гуме

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.На ГЕЛNIMBЛ

Scroll