Ново
adidas x Игра на Престоли Мажите Ultraboost Трчање

adidas x Игра на Престоли Мажите Ultraboost Трчање

Достапност: Залиха
DEN 5016.00

100% adidas Primeknit текстил горниот.Увезени.Синтетички единствена.Инспириран од телевизиската серија Игра на Престоли.Чевли инспирирани од благородни семејства и завојуваните фракции на Седумте Кралства и подалеку од Ѕидот.На чевли започна на 3/22. Ова е ограничена едиција на производот и нема да биде повторно порибено еднаш распродадени.Вашата цел не е финализиран, се додека не добиете испорака потврда за овој производ, со насловот "Вашата нарачка има испраќаат..".Ви благодариме за вашето разбирање.Зголемете е нашиот најголем одзив амортизирање некогаш, доставување неверојатна енергија враќање : толку повеќе енергија ќе му го дадете, толку повеќе ќе добиете.Adidas Primeknit горниот обвива на нога со инженерните одговара за насочени поддршка која го подобрува движењето.Лесни и прилагодливи, стабилизирање Torsion Систем помеѓу пета и forefoot за стабилно возење.Stretchweb outsole flexes природно за енергија возење, и Континентална Гумени outsole ви дава супериорен влечење.Fitcounter пета за неограничен одговара.Лак тип : Нормален; Одговара : Редовни; Затворање : Чипка.Увезени.Тежина : 10.9 унци (големина 9); Midsole се откажат : 10 mm (пета : 29 mm, forefoot : 19 мм); Лак тип : Нормален.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Текстил.Гумен ѓон.Целосна Flyknit горната конструкција обезбедува лесен водат и поддршка.Најк Реагираат т

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Ampli Foam Midsole Конструиран за одржување на трајност на помек густина, обезбедув

100% Синтетички.Гумен ѓон.Иновативни UA Speed Form изградба калапи за нога за прецизност одговара, елиминирање

100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Мажите е лесен трчање изграден за повеќенаменски спортски употреба.Ре

Гумен ѓон.Fluid Ride Midsole Карактеристики две слој изградба дека мешавини луксузен лесни амортизирање и одго

Увезени.Гумен ѓон.ОВАА машки ЧЕВЛИ Е ЗА : Тркачи во потрага за непречено возење дека нема да го одвлекува

Увезени.Гумен ѓон.Платформа мерки околу .50" 【ВОЗДУХ ПЕРНИЦА ДИЗАЈН】Работи чевли за жени ги користат во

Увезени.Гумен ѓон.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и нем

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Женска Спортски Чевли НАЈК Светло Каф

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Пена единствена.На голиотдол

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Гумен ѓо

Гумен ѓон.Супериорен SFC лизгаотпорни outsole со Trip Guard.Водоотпорен, полно зрно кожа на горниот.Еластична goring

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Текстилни Синтетика.Синтетички ед

Увезени.Гумен ѓон.Платформа мерки околу .50" 【ВОЗДУХ ПЕРНИЦА ДИЗАЈН】Работи чевли за жени ги користат во

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Јас.Г.S (Вл

Polyvinyl Хлорид единствена.Ултрадише и лесна : горниот дел на JUBAIYUAN мажите спортски чевли се направени од ди

Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.adidas унисексдете Трчање Чевли.На adidas бренд има долга историја и

Пена единствена.Повеќе Амортизирање и Еластичност Комерцијален midsole соединение кое е springier од ЕВА и нуд

Сосема Нов 100% Автентични.Оригинално Пакување.На Nike Air Max 270 Работи Чевли е дизајниран за максимална поддр

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Други влакна.Увезени.Синтетички ед

Увезени.Ткаенини : Перформанси мрежа.Гумен ѓон.Перфорирани панели, Рефлексивни акценти во текот, Cushioned ј

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Гумен ѓон.ОВАА машки ЧЕВЛИ Е З

100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Мажите работи инспирирани од чевли за секојдневно носење.Редовно се в

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаениниисинтетички.Гумен ѓон.Вратил

Гумен ѓон.Вратило мерки околу Глуждот од лак.NITRO ПЕНА : ПУМА напредна технологија обезбедување на подобр

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу

Синтетички единствена.ЕВА midsole за лесни амортизирање.Гумени outsole за издржливост и влечење.Платнена обви

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Произведено во САД

Лесни дише материјали.Анатомски пети кутија им овозможува на прстите да се шири удобно 3мм капка обезбе

Scroll